1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy zawsze będę się bać?
21tehace21

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5263

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-10-18, 15:00   Temat: Czy zawsze będę się bać?
Ja chyba to mam, oczywisie mam lepsze okresy zazwyczaj jak mam duzo roboty w gospodarstwie, gdy mam wiecej wolnego czasu zaczyna sie myslenie i czytanie o raku (to forum i rjforum przeczytalem chyba całe) teraz nie moge spac po nocach bo moja siostra idzie na wyciecie podejrzanej zmiany na skorze, nic jeszcze nie jest wiadomo a ja juz wszystko wiem, mysli oczywizcie mam juz najczarniejsze w pracy chodze i mi caly czas oczy lzami zachodza i placze po kątach.
Czuje ze niedlugo juz tak zaczne panikowac przy jakichkolwiek objawach kogos z mojej rodziny albo u mnie, ze moja glowa ju tego nie wytrzyma i najzayczajniej wyladuje w psychiatryku.
  Temat: Czy zawsze będę się bać?
21tehace21

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5263

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-10-17, 19:33   Temat: Czy zawsze będę się bać?
Witam, czytając pierwszy post myślałem że to o mnie. Normalnie mam identycznie, tylko ze miałem raka jądra, i tak samo na poczatku zle diagnozy, od lekarza do lekarza i tak przez pol roku, jak poszedlem pierwszy raz do lekarza to guzek mial kilka milimetrow a po pol roku mial 3cm plus rozlegle przerzuty do wezlow chlonnych przestrzeni zaotrzewnowej i srodpiersia, 4 cykle chemii, 2 operacje Rplnd i juz 6 lat jezdze do kontroli i bardzo ciezko mi o tym zapomniec, ciagly strach, nieraz paniczny przed nawrotem, przerzutami itd.
Nic nie zaplanuje bo tak samo mysle ze jak bedzie dobrze to potem bedzie zle, radze Ci udac sie do jakiegos specjalisty bo mi osobiscie juz sie w glowie miesza teraz to nie tylko caly czas boje sie o swoje zdrowie a na dodatek boje sie o wszystki ch z mojej rodziny, co kogos zaboli czy cos to ja juz sie panicznie boje ze to jakis rak, teraz moja siostra ma jakies znamie i lekarz kazal to usunac a ja nie spie po nocach i nie moge przestac o tym myslec. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group