1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to już przerzuty?
55beata

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9361

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-02-27, 12:05   Temat: Czy to już przerzuty?
Może się źle wyraziłam, wczoraj dużo czytałam i niektóre osoby po prostu ubolewały, że są już te przerzuty, że nie mogły wcześniej się o tym zorientować... i chciałam jedynie zgłębić jedynie ten temat... chodziło mi o coś raczej w stylu takiego artykułu.. http://www.medonet.pl/zdr...woru,index.html
  Temat: Czy to już przerzuty?
55beata

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9361

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-02-27, 11:19   Temat: Czy to już przerzuty?
Przykro mi... Chodzi mi właśnie o takie symptomy, których nie należy lekceważyć obserwując swoje ciało... Dzięki, którym osoba, która wcześniej będzie miała wykryte niepokojące zmiany w swoim będzie mogła wcześniej i szybciej się z nimi zmierzyć, zanim nie zaatakują większej ilości organów... Pozdrawiam..:)
  Temat: Czy to już przerzuty?
55beata

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9361

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-02-26, 22:59   Temat: Czy to już przerzuty?
Nie, no spokojnie ja się tylko nad tym zastanawiam... Różnie ludzie piszą na forach... I postanowiłam spróbować zebrać wszystko w całość...

[ Dodano: 2014-02-26, 23:02 ]
Moja mama miała przerzuty na wątrobie i płucach... to na wątrobie nie odczuwała żadnych zmian, od czasu do czasu mówiła, że jedynie ją pobolewa... no schudła dość dużo, nie miała apetytu, była osłabiona, no i towarzyszył jej kaszel...
  Temat: Czy to już przerzuty?
55beata

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9361

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2014-02-26, 19:52   Temat: Czy to już przerzuty?
Witam serdecznie wszystkich...:)
Chciałam Was spytać czy są jakieś symptomy po, których człowiek obserwujący swoje ciało może wnioskować, że nastąpiły przerzuty???? Dużo ostatnio o tym czytam, i pragnęłabym zachęcić wszystkich do rozważań na ten temat.... Na pewno wszelkie informacje przydadzą się Nam wszystkim i naszym rodzinom...
Pozdrawionka...:)
Trzymajcie się ciepło...:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group