1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 42
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-27, 18:05   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
D ziękuje bardzo mi pomogliście.....
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-23, 16:26   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Kochani bardzo Wam wszystkim dziekuje za to ze ze mna byliście prawie od początku do samego konca....To forum naprawdę pomaga!!! Dziękuje jeszcze raz.......
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-22, 18:33   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
MÓj tatuś odszedł dziś rano o 5.15.... :cry: :cry: :cry:
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-21, 14:36   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
właśnie się dowioedziałam że tacie podali chemie czrwoną nie wiem czy to coś da bo jest strasznie słaby ale doktor stwierdziła że strasznie chce żyć i nie daje się....

Kocham Cię tatusiu!
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-21, 12:05   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
kochani mój tata umiera...

Wczoraj zabrało go pogotowie był na SOR-ze 3 godzi i go puścili...zawiozłam tate sama ze straszną niewydolnością oddechowa do Otwocka do szpitala bo tam miał wizytę jak dojechaliśmy to, stan był naprawdę ciężki... po czym pani doktor zapytała mnie ,,po co Go Pani tu przywiozła w takim stanie"na to ja jej że miał na dziś ustalona wizyte i badania a ona do mnie'' że oni już nic nie zrobia że ona i tak odeśle go do hospicjum" jeszcze z pretensja do mnie myślałam że dostałam obuchem w głowe to zamiast mu pomóc i zrobić wszystko zeby sie nie męczył zeby mu ulżyć to wściekła sie na mnie.... tata został ale to już ostatnie dni ....oczy zrobiły mu sie barzo metne, meczy sie nawet siedzac.......

Czy to nadchodzi koniec nie ma juz żadnego ratunku???

PomUŻcie mi nie wiem co moge jeszcze zrobić do domu nie moge Go zabrac bo sie udusi.....

[ Dodano: 2012-03-21, 12:07 ]
Na II linie chemi sie podobno już nie kwalifikuje......
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-19, 22:55   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Faktycznie dużo zmian jest...na węzłach chłonnych na mostku pod brodą na karku i pod pachą a kilka dni temu tego nie bło albo nie by ło tak widoczne..... do tego tak jakby tata był opuchnięty.

Spędzamy ze soba każdą wolna chwile ale nie da sie nadrobić czasu na zapas.... Ciężko jest mi patrzeć jak sie meczy....

[ Dodano: 2012-03-19, 23:06 ]
absenteeism czy jeżeli tata dostanie znów chemie czy to cos jeszcze moze przedłużyć czy raczej nie zadziała drugi rzut w tym typie nowotworu?
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-19, 21:43   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Transport jest najmniejszym kłopotem w tej chwili...Najważniejsze że lekarze nawet w rozmowie telefonicznej całkiem inaczej podszedł do sparwy.....

Obawiam sie po tym co widzę nie bedac lekarzem że jest bardzo żle tak jak mówiła p dokt że nastąpi szybki nawrót choroby i prawdopodobnie ze zdwojoną siła... dziś zobaczyłam kilka zmian pod szyją na mostku i na głowie przy uchu a jeszcze dwa dni temu tego nie było....czyli nawet jeżeli dostanie drugi rzut chemii to ta chemia cos zadziała czy już raczej nie? strasznie sie boje :cry: dawali tacie ok trzech miesiecy życia mineło już piec ale widze jak jest mu ciezko i co to raczysko z nim wyprawia ....

Sama tata dzis stwierdził ze czuje ze długo nie pożyje bo czuje po sobie czy tak moze być ???????
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-19, 14:29   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Tata wrocilw sobotę ze szpitala trafił tam z powodu niewydolności oddechowej....

Jego stan jest bardzo cięzki...choroba powróciła do stanu takiego jak pierwszy raz trafił do szpitala...dusi sie kaszlem nie może oddychać i do tego ma krwotoki z nosa... we wtorek czyli jutro jedziamy do otwocka do szpitala po szesciu tygodniach....


Wydaje mi sie że to już mnie potrwa długo... :cry: :cry: czy mam racje? Czy da sie jeszcze cos zrobić?

[ Dodano: 2012-03-19, 14:31 ]
zapomniałam o najwaznieszym... przy kaszlu sa potworne bóle głowy takie że az kreci Mu sie w głowie i potragi upasc jak wcześniej nie usiądzie...

[ Dodano: 2012-03-19, 19:16 ]
Mam pytanie czy mogę przeniesć tatę z leczeniem do innego szpitala czy musi zostać tam gdzie do tej pory jest leczony... znalazłam szpital w warszawie na ursynowie....
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-04, 17:11   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
no własnie chciałam zmienic termin na wcześniejszy a p. dokt stwierdziła ze nie ma takiej możliwosci i mamy czekac do 20.03.....

Takie jest podejscie lekarzy do człowieka którego nie da sie uratować....
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-03, 16:05   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
witajcie...
zaglądam ,zaglądam....

U nas nie jest dobrze!!! Niestety od kilku dni rośnie guz na weźle chłonnym tam gdzie się po chemii zmniejszył ...szyja znów ogromna, jak zadzwoniłam wczoraj do p.dokt to kazała mi czekac do wizyty do 20.03... bo ona nic na to nie poradzi... tak mnie wkurzyła mój tata jak to tata nic sie nie żali na nic sie nie uskarża.... ostatnią chemie wzioł w styczniu wydaje mi sie ze to za długa przerwa pod szyją porobiły sie małe guzki widoczne .....


To co czuje ,ta bezsilnosć nie moge sobie z tym poradzić dobijają mnie ci lekarze i cały ten świat!!! CO ROBIĆ MAM?

[ Dodano: 2012-03-03, 21:09 ]
Mam pytanie...jeżeli guz zrobił się taki duży jak przed chemia to moze być powrót ...nie wiem jak to nazwac....

po chemi zmniejszył sie do takich rozmiarów ze nie mozna było Go wyczuć pod palcem a teraz znów węzeł chłonny na szyji jest wielkości mandarynki....? co mam dalej robic....?
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 13:16   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
A co z tą Torbielą korową na nerce? to też rak?
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 12:34   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Nie nic go nie boli,nie skarży sie na nic tylko nie może spać a tak jak zawsze wesoły uśmiechnięty nie poddaje sie przytył w sumie prawie 13 kg...

[ Dodano: 2012-02-09, 12:36 ]
Mam jeszcze jedno pytanie czy w czasie tych 6 tyg moze wystąpić nastepny przeżut?
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 12:14   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Szczarze mówiąc to zapomniałam głowie z tego co wiem to nie miał TK głowy... zaaferowałam się tym przeżutem do kości:(

Niedodma może udusić? Przepraszam za takie głupie pytania ale jestem laikiem....
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 12:07   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
nie było 5 cykli....

[ Dodano: 2012-02-09, 12:07 ]
według mnie patrząc na te cyfry to ten guz jest wiekszy?

[ Dodano: 2012-02-09, 12:09 ]
co to jest niedodma? czm to grozi?
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
Agaz

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 52060

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-09, 11:58   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca, postać rozsiana
witaj absenteeism nie były tylko dwie TK pierwsza na samym poczatku jak opisałam i druga teraz przedwczoraj...następna za 6 tyg....
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group