1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
AgnieszkaM

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-09-07, 14:25   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
joanna39@op.pl napisał/a:
Mnie to nawet denerwuje jak mój mąż opowiada mi jakiś dowcip i sam się śmieje. W maju miałam komunię córki, tata był na niej , uśmiechał się czasami, ale ja widziałam smutek w jego oczach i strach, mój tata bardzo chciał żyć, błagał Boga o wyzdrowienie, ja błagałam o cud wyzdrowienia, wielbiłam naszego Stwórcę w każdej modlitwie, dzisiaj moja wiara jest zachwiana, bo pytam się po co, skoro Bóg wysłuchuje tylko wybranych, Asia.


Asiu a moze wlasnie Stworca wysluchal Wasze modlitwy? Twoj Tato juz nie cierpi fizycznie. Jest mu jednak na pewno bardzo ciezko kiedy patrzy na Twoj bol i rozpacz. Czy sadzisz, ze on chcialby bys byla smutna, zaplakana? Czy nie bylo dla niego radoscia widziec Twoj usmiech? Niedlugo do niego dolaczysz, ale do tego czasu powinnas uczynic ze swojego zycia wszystko co najlepsze by Twoj Tato mogl tam na gorze z duma pokazywac na Ciebie i mowic 'To MOJA corka'. Od Rodzicow dostalismy dar zycia i w holdzie dla nich powinnismy przezyc dany nam czas jak najpiekniej potrafimy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group