1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
Anczarka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10720

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-12-31, 12:04   Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
Mama odeszła wczoraj.

Niestety trafiliśmy na nienajlepsze HD.
  Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
Anczarka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10720

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-12-16, 21:52   Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
A czy w takim HS robią jakieś wyniki laboratoryjne czy badania? Może mojej lekarce chodzi o to, że mama ma płyn w brzuchu i płyn w opłucnej no i zakrzepicę w nodze, ale bardzo malutką. Ostatnio mi powiedziała, że przecież do nas do domu nie przyjedzie ani chirurg ani onkolog na wizytę....
Naprawdę nie chciałabym oddawać Mamy. Mieszka ze mną, moim mężem, no i jest mój Tata przy niej cały dzień a ja od 16 i całe weekendy.
Boje się, że tym że nie chcę jej tam umieścić, jej zaszkodzę, tak delikatnie sugeruje lekarka.
  Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
Anczarka

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10720

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-12-16, 21:33   Temat: Hospicjum Stacjonarne jak tam jest?
Mama dostała skierowanie do hospicjum stacjonarnego. Nie dlatego, że nie dajemy rady się nią zajmować-chociaż nie chodzi już i dostaje morfinę w plastrach i zastrzykach-ale dlatego, że lekarka powiedziała, że może ją tam" trochę postawią na nogi". I teraz się waham, nigdy nie byłam w hospicjum stacjonarnym, boję się, że Mama zobaczy tam ludzi "już umierających" dosłownie. Że nie zobaczy tam ludzi normalnie jeszcze w miarę o własnych siłach funkcjonujących...
nie wiem co mam robić, jesteśmy pod opieką hospicjum domowego, ale może to za mało wg lekarki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group