1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?
Anejlita

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7534

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-01, 16:54   Temat: Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?
Rozumiem, nie miałam złych intencji. Po prostu przyszło mi na myśl, że posty w dziale dot. układu moczowego czytają częściej osoby zainteresowane takim tematem. Wtedy zrodził się pomysł, że większe jest prawdopodobieństwo, iż ktoś, kto jest zainteresowany działem dot. OUN, będzie znal odpowiedź. Niestety pierwszy post był już opublikowany i nie mogłam go usunąć bądź przenieść.

Nasza sytuacja jest o tyle trudna i pilna, iż lekarze kazali zabrać tatę do hospicjum... Nie chcemy tego robić, jeśli nie znamy przyczyny objawów, a nie wykonano szczegółowej diagnostyki neurologicznej. Tata miał być już dzisiaj wypisany, jednak dzisiaj okazało się, że czekamy dwa dni na wynik rezonansu, który w ogóle nie został zrobiony...

Przepraszam za kłopot, szukam jakichkolwiek możliwości, które być może choć trochę przybliżą nas do poznania odpowiedzi i dopiero wtedy podjęcia decyzji, co robić dalej.

A więc jeśli dobrze zrozumiałam, przeniesienie postu do działu dot. OUN niczego nie zmieni, więc czekam cierpliwie i z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?
Anejlita

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7534

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-01, 13:19   Temat: Jak usunąć post lub przenieść go do innego działu?
Witam, napisałam post w dziale dot. układu moczowego (bo tak zaczęła się choroba taty), natomiast obecnie poszukuję pomocy lub inspiracji, gdzie szukać pomocy w zakresie powikłań dot. OUN. Niestety mój post w tym dziale został usunięty, a w dziale dot. układu moczowego nikt nie odpowiada... Więc moje aktualnie moje pytanie brzmi: jak usunąć post, aby móc napisać w innym dziale lub przenieść go do innego działu? Niestety nie mogę napisać do osoby, która usunęła post - nie ma takiej opcji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group