1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-15, 21:19   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Przyjmij moje wyrazy współczucia :/pociesza:/ Tak bardzo mi przykro ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-24, 21:57   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
MarcoPolo, Bardzo mi przykro,że u Was sprawy tak się mają,że to tak szybko postępuje. Szkoda też ,że musicie czekać do poniedziałku:( Ale miejcie nadzieję mimo obecnej sytuacji,że przyjdą jeszcze te lepsze dni,życzę Wam tego z całego serca!

[następne komentarze]
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-11, 11:15   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
MarcoPolo, Ja również polecam Nutridrinki !!! Mój tatuś to pije pomiędzy posiłkami. Kup tacie to. Znajdziesz w aptece. Jest wysokokaloryczny i o różnych smakach....
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-02, 20:29   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Przykro mi,że zostały Wam do dyspozycji tylko leki przeciwbólowe. Miejmy nadzieję,że pomogą !!! Trzymajcie się tam i pozdrów tatę :)
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 21:37   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Super,że wracasz do Polski, a to tatuś się ucieszy :) Pozdrawiam Was i życzę wiele siły w walce z choróbskiem !!!
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 17:53   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
MarcoPolo, Przykro mi bardzo,że musiałeś usłyszeć taką właśnie wiadomość :( A czy Ty na dzień dzisiejszy jesteś już w Polsce (przepraszam,że pytam) ,bo wiesz z pewnością wsparcie i obecność syna przy tacie przydałoby się... Z tego co widzę bardzo starasz się pomóc, szukasz ,pytasz itd... jednak bądz przy tacie !!! Pozdrawiam i życzę dużo siły !!!
  Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 75484

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 22:25   Temat: Rak płuca - przerzut do mózgu
MarcoPolo, Zapoznałam się również z Waszym wątkiem jednak nie potrafię pomóc co do ostatniego pytania z pewnością znajdą się osoby,które udzielą Ci odpowiedzi. Mogę tylko życzyć Wam wiele siły w walce z tym choróbskiem. Trzymię kciuki za tatusia. Pozdrawiam !!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group