1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-12, 18:21   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Przyjmij również i moje kondolencje :cry..: ::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: Tak bardzo mi przykro :cry..:
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 22:34   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45, co tam u Was ??? Odezwij się .... Pozdrawiam.

[następne komentarze]
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-25, 17:29   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45, ojjjjj kochana ,nie wiem jak mogę Cię pocieszyć. Tak bardzo mi przykro.... Miejmy nadzieję,że ten lekarz się mylił, i że Twój kochany będzie miał jeszcze przed sobą wiele tygodni i miesięcy!!! Trzymię za Was kciuki. A znalazłaś już innego lekarza ??? Kiedy próbujecie gdzieś indziej ? Pozdrawiam i ściskam BARDZO MOCNO !!!
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 20:45   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
jolcia45, To przykre!!! Nie dziwię się,że Twój kochany aż tak się wściekł :-( A macie możliwość skonsultowania choroby z innym lekarzem ???

[ Dodano: 2011-02-23, 20:46 ]
Trzymię za Was kciuki. Próbujcie u innego lekarza jak najszybciej !!!
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 20:45   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Gonia, Ja również uważam,że powinno być naświetlanie ale lekarze niby powinni lepiej wiedzieć. Ja jak pisałam na forum wyniki mojego taty,to KAŻDY pisał,że powinno być leczenie radioterapią, więc ja również mam mętlik w głowie kiedy usłyszałam,że będzie jednak chemia :uuu: Nawet pisałam do jednego profesora do W-wy email i on też odpisał,że powinna być natychmiast zastosowana radioterapia. Więc zgłupiałam całkowicie. A co mówili Ci lekarze co do leczenia radioterapią?
  Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Anelia

Odpowiedzi: 108
Wyświetleń: 40105

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 18:37   Temat: Węzłowica śródpiersia.Zespół żyły głównej górnej.
Ja również zapoznałam się z Twoim wątkiem. A więc witam. Mój tata ma guz na prawym płucu i do tego też Zespół Żyły Głównej Górnej. Puchnie dość często na szyji i twarzy, jednak nie każdy dzień jest opuchnięty... W tej chwili tatuś jest po pierwszej dawce chemii ,właśnie odebrałam go do domu, czuje się w miarę dobrze i opuchnięcie na dzień dzisiejszy jest mniejsze (jednak nie wiadomo co będzie jutro) A więc trzymię za Was kciuki!!! I życzę wiele siły!!!!!!!!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group