1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-12, 21:05   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, ::rose:: ::rose:: ::rose:: bardzo mi przykro :-[
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-18, 20:52   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Co u Was i jak tata się czuje ?
Pozdrawiam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-09, 19:03   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, co u Was ? Jak tata ?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że te milcznenie z Twqojej strony oznacza, że nic złego się nie dzieje.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-01, 22:44   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, co u Was ? Jak tata ?
Pozdrawiam.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-20, 20:25   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp napisał/a:
Opuchnięcie jest cały czas zwłaszcza po nocy w dzień trochę ustępuje po furosemidzie.

U Nas było dokładnie tak samo i tata miał ZŻGG :-(

Gosieksp, to czekamy na kolejne wyniki.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-20, 09:23   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Ewelina Żurek napisał/a:
a co z podejrzeniem ZŻGG ?

o to samo zapytuję :?ale?:
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-19, 19:20   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, a jak tata się na daną chwilę czuje ?
Czy opuchnięcie pojawia się jeszcze ?

Gosieksp napisał/a:
proszę bądźcie ze mną dalej.

:/pociesza:/ będziemy...
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-14, 22:02   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, bardzo ciężko czyta się kolejne wiadomości, że nie bardzo można liczyć na fachową pomoc lekarzy :-(
U mnie było podobnie, to znaczy musiałam za lekarzami wręcz biegać aby uzyskać informacje "jedno minutowe na korytarzu" przez co czułam się zbywana i nachalna (a nie tak chciłam być odbierana) kto jak nie oni może Nam pomóc w tych ciężkich chilach ?! Z wielką wiarą, sercem i nadzieją zwracamy się do lekarzy, którzy Nas bardzo często rozczarowują. Smutne to.

Gosieksp, chciałabym się podpisać pod słowami
absenteeism napisał/a:
Biorąc pod uwagę przyleganie guza do żyły głównej górnej może to być zespół żyły głównej górnej (ZŻGG).

absenteeism napisał/a:
Pytaliście lekarza, czy nie podejrzewa ZŻGG?


podpisuję się pod tym, ponieważ mój tatko właśnie miał ZŻGG i objawy o jakich piszesz nie są mi obce. Mój tatko puchł szczególnie na twarzy i szyji. Często przez opuchnięcie oczka miał bardzo malutkie, powieki napuchnięte itp.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-06, 20:57   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Jak tata ?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-18, 18:56   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Musicie mieć nadzieję,że chemia pomoże,że złagodzi bóle i duszności! Pamiętajcie ,że to ma pomóc. A kiedy tata przyjmie chemię i jaką chemię dostanie ,wiecie już ? Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 27355

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-17, 21:07   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego
Gosieksp, Super,że udało Wam się coś załatwić (dalsze leczenie...) Musisz być dzielna i silna, teraz to jest bardzo ważne! Mimo tej choroby,spróbuj myśleć pozytywnie (choć wiem,że nie jest to łatwe) A jak tata się obecnie czuje? Oczywiście trzymam za Was kciuki BARDZO MOCNO!

[następne komentarze]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group