1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 28525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-30, 21:58   Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
SEBA29, Mimo wszystko musicie być dobrej myśli!
Nie należy się poddawać lub myśleć o najgorszym,bo to nie pomaga! Walczmy z tym paskudztwem!
Jak mama się czuje na dzień dzsiejszy?
  Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 28525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-24, 22:35   Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
SEBA29, Co do konsylium to wydaje mi się,że mógłyś wejść z mamą, oczywiście jeżeli mama nie będzie miała nic przeciwko. Postaraj się ją przekonać ;) ja zawsze wszędzie wchodzę z tatą, tłumacze mu to tym,że może pewnych rzeczy on nie zapamięta lub nie zrozumie, a mi się uda ,no i będę lepiej przekonana co do informacji uzyskanych bezpośrednio od lekarzy ;) Co dwie głowy to nie jedna ;)
  Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 28525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-23, 22:37   Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
SEBA29, A więc trzymamy kciuki za dobre wyniki i podjęcie odpowiedniej decyzji co do leczenia,no i czekamy na kolejne wiadomości...

[następne komentarze]
  Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
Anelia

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 28525

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-11, 20:46   Temat: Podejrzenie Gruczolako raka płuca prawego
SEBA29, Witaj (niestety) i Ty na tym forum. Co masz teraz robić trudno mi jest powiedzieć przede wszsytkim musicie być silni i walczyć z chorobą, w żadnym wypadku nie należy się poddawać !!! Jest tutaj wiele osób,które z pewnością Ci pomogą. Musisz tylko wpisać tu dokładne wyniki mamy aby kto kolwiek mógł się wypowiedzieć, podpowiedzieć lub pomóc. Pozdrawiam .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group