1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Anelia

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 59131

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-06, 22:06   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Przed chwileczką przeczytałam takie słowa i pomyślałam sobie o Tobie JustynaS1975, o tym jak wiele razy przypominasz Nam abyśmy cieszyli się tą obecną chwilą Słowa te doskonale mówią o tym o czym dyskutujemy teraz i za co ja Ci dziękuję, bo kieruję się teraz tym w życiu ;)

"Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?
Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw."
:)

[ Dodano: 2011-11-06, 22:08 ]
Justynko to tak odemnie dla Ciebie i innych walczących i wspierających w walce.
Dzięki Tobie Justynko zwróciłam większą uwagę na to co ważne. Na dziś.
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Anelia

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 59131

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-11-06, 19:56   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975, nad Twoimi słowami bardzo często i mocno się zastanawiam i właśnie dzięki Twoim słowom staram się żyć często przez Ciebie powtarzaną terazniejszością.
JustynaS1975 napisał/a:
Będę cieszyć się tym, że mogę być tu i teraz."

JustynaS1975 napisał/a:
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej.

Te słowa niby bardzo proste a są bardzo pouczające i często brakuje takiego zrozumienia w Naszym życiu, ponieważ często zbytecznie wybiegamy zbyt daleko w przyszłość tracąc jedocześnie te chwile obecne...
Jeżeli będziemy wybiegać daleko w przyszłość czy to coś zmieni ?
-chyba nie, bo przecież życie pisze Nam różne scenariusze często krzyżując Nam niespodziewanie plany...
a przecież wtedy zapominamy, że nie wrócimy obecnego czasu kiedy wybiegaliśmy myślami DALEKO na przód zamiast żyć i cieszyć się tym "TERAZ" !

JustynaS1975, Dziękuję za "pouczenie" :) Zastanawiając się nad Twoimi słowami wiem chyba co chcesz Nam przekazać. Zaczęłam właśnie tak żyć. ciut mniej żyć przeszłością, skupić się na maxa na terazniejszości,a przyszłość hmm pozostawiam aby aby sama napisała scenariusz

JustynaS1975 napisał/a:
Życie ma swój urok, tylko trzeba zdobyć siłę do jego opanowania

a ja dodam jeszcze:
"Każdy kolejny egzamin wydaje się być dla nas najważniejszy w życiu, a przecież to Życie jest najważnieszym egzaminem."

[ Dodano: 2011-11-06, 21:22 ]
i to:
„Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!”
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Anelia

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 59131

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-25, 14:37   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
JustynaS1975 napisał/a:
Ale można zamartwiać się tym KIEDYŚ, bo wtedy jest stracone to TERAZ. A wtedy może być szkoda, że się tego TERAZ nie wykorzystało.

Justynko, pięknie to ujęłaś !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group