1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Anelia

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 15718

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-21, 17:09   Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Przyjmij moje wyrazy współczucia.
Bardzo mi przykro ... ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Anelia

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 15718

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-09, 11:42   Temat: Choroba mamy - co dalej ...
met, witaj !
Jak mama dzisiaj ?
  Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Anelia

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 15718

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-08, 19:19   Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Podpiszę się pod poprzedniczkami. Zaawansowanie choroby powoduje te zmiany, niestety smutne zmiany, na które nie bardzo możemy pomóc :-(
U mojego taty też tak było. Czasami majaczył, często przysypiał, pojawiały się niekontrolowane ruchy. Podczas kiedy już wogóle nie mógł chodzić- próbował mimo wszystko sam wstawać, co mogło oczywiście zle się skończyć, dlatego też przy takich objawach należy jak najwięcej czasu spędzać z chorym. Ktoś zawsze musi być w pobliżu. Chory nie może zostać sam. Są momenty kiedy chory zachowuje się tak jakby tracił świadomość, dziwnie się zachowuje a po chwili są momenty, że niby jest już wszystko w normie, mówi do rzeczy, zachowuje się zupełnie normalnie itd....

Wiem jakie to ciężkie ale musisz być silny i zawsze w pobliżu.
  Temat: Choroba mamy - co dalej ...
Anelia

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 15718

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-03, 22:51   Temat: Choroba mamy - co dalej ...
met napisał/a:
Chciałem zadzwonić po pogotowie, ale mama nie chce - boi się ze zabiorą jaś do szpitala ...

Oczywiście mama ma prawo wyboru, jedak wydaje mi się, że lekarze z pogotowia będą chcieli mamę zabrać do szpitala. Jeżeli jest zle przekonaj mamę aby wezwać pomoc.
(kiedy my wzywaliśmy pogotowie w troszkę innej sprawie, przyjeżdzali, zbadali, osłuchali, obejrzeli podali leki czy zastrzyki przeciwbólowe. Ból czy duszność przechodziła ale mimo to chcieli wziąść tatę do szpitala. Tata oczywiście miał prawo odmówić z czego korzystał)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group