1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o pomoc w interpretacji wyników:(
Anelia

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 32665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-22, 13:37   Temat: Prośba o pomoc w interpretacji wyników:(
homer366 napisał/a:
Przezywa swoja chorobę psychicznie (strach ) i fizycznie (bóle wymioty ) Skoro ten jeden czy dwa papierosy jej pomagaja to niech pali .I raczej w domu a nie w ukryciu bo to działa na nią jeszcze gorzej bo czuje sie na pewno winna że Ciebie oszukuje

pozwolę i siebie pod tym po prostu podpisać. Oczywiście jeżeli Ci to przeszkadza to otwarcie mamie o tym powiedz i zaproponuj inne miejsce na palenie.


homer366 napisał/a:
Palenie dla palacza jest nie tylko przyjemnoscia wdychania dymu.to cały rytuał .Zajecie rąk .charakterystyczny długi wdech ,strzepywanie popiołu ,

No właśnie, dlatego też z mojej strony zaproponowałabym Ci kupić e-papierosa.
Sama kupiłam to tacie, też spróbowałam :roll: (ponieważ również niestetypopalam) i powiem Ci, że sam fakt tego odruchu, że palisz w dużej mierze przeważa a ten papieros zastępuje taki odruch -nie trując się. Oczywiście tata nie rzucił palenia ale ograniczał się co widziałam po zużytych filtrach.

Pozdrawiam.
  Temat: Prośba o pomoc w interpretacji wyników:(
Anelia

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 32665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-16, 20:41   Temat: Prośba o pomoc w interpretacji wyników:(
ela1 napisał/a:
U nas takie popekane naczyńka były właśnie od ZŻGG,

U mojego tatki również tak było tzn na klatce piersiowej miał mnóstwo, małych popękanych naczyn i też miał ZŻGG
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group