1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Anelia

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7453

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-23, 22:43   Temat: Guz płuca prawego-carcinoma microcellulare
Johanka napisał/a:
Pamiętaj jednak, że nie każdy jest silny psychicznie i Twoja szczerość może mieć odwrotny skutek. Zawsze trzeba dawać ludziom nadzieję!

podpiszę się tylko pod tymi słowami tym bardziej, że tysia2011, nie pytała o to ile to potrwa. Więc nie znamy na ile jest otwarta na świat i jak przyjmie wiadomość ? Co innego gdy ktoś pyta. (takie moje skromne zdanie)
Ja od początku nigdy nie pytałam o "czas", o statystyki a to tylko dlatego, że to nie zmobilizowałoby mnie do walki a zadziałało by właśnie wręcz odwrotnie. Pamiętam siebie jak już pod koniec Naszej walki pewna osoba na forum napisała mi, że to nie potrwa długo ...że tato umiera. W tym dniu wyjątkowo był ktoś obok mnie, siedział przy mnie i przeczytał to co ja. Złapał mnie mocno za ręce ... bo nie wiedziałam co ze sobą zrobić, wpadłam w szał. Myślałam, że z tej złości i bezradności powyrywam sobie włosy z głosy, że rzucę komputerem o ścianę aby rozwalić go na drobne kawałki ...było mi tak przeogromnie mocno zle :-(
Nawet gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym to samo, nie zapytałabym o "czas" !

tysia2011, życzę Wam dużo siły do walki ! Każdy organizm reaguje inaczej na leczenie i życzę Wam aby to leczenie dało Wam dużo więcej czasu niż przewidują statystyki !
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group