1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Anelia

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 28753

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 10:02   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
soja napisał/a:
Oddałabym to wszystko za chwilę, kiedy mój tato podszedł by do mnie, przytulił, pogłaskał po głowie i powiedział to magiczne : KOCHAM CIĘ CÓRECZKO................ To byłoby dla mnie wiele więcej warte niż dom, bo dom można zdobyć, a miłości ojca nie .

Pięknie to napisałaś :)

soja, nie wiem czy nie doczytałam czy nie napisałaś :?ale?: Co na to wszystko mówi Twój mąż ? On nie mógłby porozmawiać z Twoim tatą ??? Tata z Twoim mężem (jak piszesz) dobrze rozmawia , może on mógłby coś wyciągnąć od taty ???
Twój mąż reaguje jakoś na zaczepki ojca ? Broni Cię w takich chwilach czy umywa ręce i udaje , że nie słyszy trzymając dalej dobry kontakt z ojcem ?
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Anelia

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 28753

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:35   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
soja napisał/a:
Twierdzi, że to przeze mnie mama umarła, bo kiedy mnie karmiła piersią jak byłam malutka to została jej grudka mleka w piersi i po wielu latach z tej grudki zrobił się rak - tak więc to ja ją uśmierciłam

Cios poniżej pasa ! Strasznie bolesne , nie wyobrażam sobie jak to znosisz ale mi braknie słów! SZOK :shock: !!!
  Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
Anelia

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 28753

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-04, 22:29   Temat: Rozpad rodziny po śmierci bliskiej osoby
soja, jestem w SZOKU :shock: i za razem łza mi popłynęła czytając Twoje wpisy :cry: To takie smutne i wydaje się być nie realne ... a jednak :-(
Szczerze mówiąc "zatkało" mnie, nie wiem co napisać, brak mi słów !!!
Jak może własny tata tak traktować Swoje dziecko, jedyne dziecko ?! Niewytłumaczalne zachowanie !!! Straciłaś mamusię , tata powinien teraz dawać Ci do zrozumienia, że masz jeszcze kogoś , że masz tatę a nie tak Cię traktować, nie pojmuję !
soja, może to zabrzmi głupio ale czy nie masz możliwości wyprowadzić się ? Tak się przecież nie da żyć i do tego Twoje malutkie dziecko się temu przygląda !
Bardzo Ci współczuję, bardzo smutno mi się zrobiło po przeczytaniu tego :-(

:tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group