1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
Anelia

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-10, 16:33   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka, :/pociesza:/
A jak dzionek mija :uuu: ?
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
Anelia

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 01:10   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka, nie ma sprawy. Ja już chciałam iść spać ale jednak zdecydowałam, że jeszcze chwilkę posiedzę, może będę mogła w razie czego choć wysłuchać i tak wirtualnie przytulić....

Jesteś dzielna ::thnx:: :/pociesza:/

[ Dodano: 2012-03-09, 01:17 ]
lolka, i szepnij tacie na uszko, że jedna Wielkopolanka myśli i trzyma kciuki ...
A Ciebie jeszcze raz bardzo mocno tulę !
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
Anelia

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 01:04   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka napisał/a:
Anelia ja nie mam tej siły, niestety ....
:cry:
Dasz radę, ja też tak myślałam, ze nie mam sił ale człowiek w takim momencie nie zdaje sobie z tego sprawy ile potrafi przejść, uwierz mi !

Kochana nie myśl zle. Zobacz ja Twój tato cierpi ALE walczy a Ty zdrowa (?) osoba nie masz sił ?
Wiem, że jest Ci zle, wiem to kochana :/pociesza:/

[ Dodano: 2012-03-09, 01:07 ]
lolka, kochana i nie zrozum mnie zle. Mnie jest teraz łatwo mówić ale przez chwilkę przypomniałam sobie jak ja się czułam, a czułam się dokładnie tak samo jak Ty :-(
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
Anelia

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 00:49   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka, chyba wiele/lu z Nas ma/miało podobne problemy jeżeli chodzi o emocje.
To wszystko przez to , że stajemy się praktycznie bezradni mimo ogromnej chęci pomocy.

U mnie było dokładnie tak samo. Miałam chwilę, które mogę uznać za chwile "spokoju, opanowania" po chwili niczym grom z jasnego nieba wyłam, krzyczałam, chowałam Się po kątach .....itd ....itd.... Także doskonale wiem co czujesz w tej chwili i uwierz strasznie mi przykro :-(
Musisz być silna !
  Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
Anelia

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 17719

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-09, 00:12   Temat: od wczoraj czuwam przy Tacie i czekam...jestem przerażona!!
lolka, wiem kochana co czujesz :cry: :/pociesza:/
Mów do taty wszystko co chciałabyś powiedzieć, tato zapewne słyszy ... chłoń każdą chwilę
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group