1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-07-11, 22:32   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tata w końcu zebrał się na kontrolę i wszystko jest w porządku. Trochę czasu minęło:) Ale w pęcherzu bez zmian, nerki itd. w porządku. Badań ani leczenia od ostatniego czasu nie było.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-19, 11:41   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję. Cóż ja sobie z tego zdaję sprawę. Rokowania też wydawały się pomyślne. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło. Ja już nie nalegam bo tylko obrywam po uszach. Brak kontroli , badań , leczenia. Udawanie zdrowega. Jak się to potoczy nie wiem. Niedługo minie dwa lata. Pozostaje liczyć na brak wznowy. Jeszcze raz dziękuję
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-17, 23:43   Temat: Rak pęcherza moczowego
Trudno mi o tym pisać. Wątek jest merytoryczny . Nie wiem gdzie założyć inny ( w razie czego proszę o pomoc, bo nie wiem czy wątek winien być kciukowy). Mój tata zaprzestał badań, miał przyjąć kolejne wlewki BCG, miał jechać na kontrole, leczyć cukrzycę, serce . Na chwilę obecną odmówił jakiegokolwiek leczenia. Leczy się kurkumą itp. Nasze usilne starania ma gdzieś , mówi "najwyżej umrę". Reaguje agresją, całkowicie żyje we własnym świecie . Nie jesteśmy w stanie mu pomóc, ani zaakceptować. Nie wiemy co może być dalej. Nie leczy się. Więc są pytania. Ile może ten jego stan może potrwać? Mówi , że jak mu znowu wyrośnie to się wytnie i już.. Nie mam pojęcia jak to wygląda w raku pęcherza.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-03, 21:41   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję bardzo już zapoznaję się , tata ma również cukrzycę. Było USG , które wyszło w porządku tylko jakieś zwężenia miedniczek nerkowych czy jakoś tak przez telefon mi mówił.

[ Dodano: 2015-03-03, 21:43 ]
Chodziło o cytologię osadu moczu:)
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-03, 19:41   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dzień dobry! Może ktoś mógłby podpowiedzieć. Dotychczas cystoskopie osadu moczu były bez zmian natomiast w ostatniej pojawiły się masy białkowe, nic poza tym. Czy ma to jakieś znaczenie? Z góry dziękuję.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-12-28, 21:05   Temat: Rak pęcherza moczowego
Niestety na słowo psycholog reakcja jest tak gwałtowna, że o psychiatrze nawet nie wspominamy. Charakter trudny, nie każdemu można pomóc. Niestety.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-12-27, 23:01   Temat: Rak pęcherza moczowego
Melduję, że póki co wlewek nie było:) Wszędzie czysto:) Natomiast z psychiką tragedia. Tata wykończy wszystkich łącznie ze sobą. Nie da sobie pomóc, nic powiedzieć. Strach przed tym, że wróci go niszczy... Tak sądzę, bo on nic nie powie.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-10-21, 22:21   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję za odpowiedź . Niedługo minie rok. Mimo wszystko jesteśmy dobrej myśli. Znaczy wszyscy poza ojcem.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-10-21, 00:40   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam! Zastawiamy się nad celowością kolejnych wlewek BCG. Badanie cytologiczne osadu w porządku, cystoskopia również. Gorzej z kondycją psychiczną. Tata załamany kolejnymi wlewkami. Miał nadzieję, że to już poza nim skoro czysto. Czy to standardowe postępowanie? Czy wlewki będzie miał już cały czas?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-19, 12:04   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dziękuję i przepraszam jeżeli wyraziłam się myląco.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-18, 22:36   Temat: Rak pęcherza moczowego
Z całego serca jak zawsze dziękuję za odpowiedź. Tylko teraz wycinek po drugiej operacji został wysłany znowu do badania hist-pat i nie bardzo wiem dlaczego? Skoro już było rozpoznanie. Znowu trzeba czekać 2 tygodnie . Coś się mogło zmienić? Stopień złośliwości? Wynik który wkleiłam był po pierwszej operacji.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Annka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12100

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-17, 18:38   Temat: Rak pęcherza moczowego
Bardzo proszę o rozszyfrowanie wyniku mojego taty. Czy określony jest stopień zaawansowania?

Tatuś jest po drugiej operacji i lekarz powiedział, że będzie potrzebne dalsze leczenie.
Tylko nie wiemy czego się spodziewać?

Oto wynik badania hist-pat.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group