1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prosze o tłumaczenie wyników biopsji
owcaMarta

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21985

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-24, 22:15   Temat: Prosze o tłumaczenie wyników biopsji
Przykro mi.... !!!!!!!!


Kolejna osoba , która przegrała tą nierówną walkę!! NIESPRAWIELDLIWE....

Najszczersze wyrazy wpsółczucia!!!!!

[*]

Ściskam ciepło i życzę sił... dużo sił!....
  Temat: Prosze o tłumaczenie wyników biopsji
madziorek

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 21985

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-25, 21:28   Temat: Prosze o tłumaczenie wyników biopsji
smolard203, witaj.
Objawy które opisujesz mogą ale nie muszą mieć podłoża po naklejeniu plastra ( w skutkach ubocznych opisane są i zawroty głowy i zaburzenia równowagi).
Nie rozumiem, (mam nadzieję, że Cię nie urażę) dlaczego zaciekle bronicie się przed zapisaniem Taty do Hospicjum Domowego, chociażby z powodu ustawienia leczenia przeciwbólowego. Nie wyobrażam sobie, żeby w tym stanie, w jakim znajduje się Tato ciągać go po Poradniach Leczenia Bólu. Wiem, że czasami chorego i jego najbliższych trudno namówić do przyjęcia opieki paliatywnej, ale argument iż opieka hospicjum domowego nie przekreśla leczenia onkologicznego załatwia wszystko.
.smolard203, nie trać czasu na poszukiwanie onkologa, do którego będziesz biegać jak będzie źle, to nie jest rozwiązanie dobre dla pacjenta tym bardziej, że na dzień dzisiejszy Tato nie nadaje się na wędrówki po lekarzach a konsultacja w sprawie ustalenia leczenia p/bólowego bez obecności pacjenta brzmi groźnie-szczególnie to żonglowanie morfiną.
smolard203, zastanawia mnie czy Tato miał robione ostatnio TK głowy? Czy kiedykolwiek miał robione to badanie? Pytam, ponieważ objawy mogą wskazywać na przerzut do mózgu.
Osobiście udałabym się do lekarza opieki paliatywnej, i do onkologa zgłaszając objawy :| .
Trzymaj się i proszę porozmawiaj z Tatą - nie używając słowa Hospicjum, tylko opieka paliatywna, przekonaj go do jednej tylko wizyty, jak poczuje ulgę nie straci nadziei tylko ją wzmocni.

Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group