1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jogi - po leczeniu
gontcha

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 24433

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-09-13, 23:37   Temat: Jogi - po leczeniu
Niniejszym dołączam do grona 'przetrwalników' :mrgreen:

jogi45 napisał/a:
To chyba mamanel pisała że jednak nawet po leczeniu niezbyt szybko wraca się do życia "przed"

Jogi kochana - absolutnie nie odbierz mojej wypowiedzi negatywnie, ale po prawie 10 latach moje życie dalej nie wygląda jak 'przed'. Nie chodzi mi o dolegliwości etc. - po prostu zmieniła się cała życiowa filozofia i spojrzenie na życie. Inny ogląd, inne priorytety...
jogi45 napisał/a:
Właściwie nikomu o tym nie mówię bo 'to drobiazg, najważniejsze że żyjesz i dobrze się czujesz" A ja wcale nie czuje się dobrze

Uderzyłaś w sedno - najważniejsze, że żyję, ale zmiany są odczuwalne i nie zawsze czuję się z tym dobrze. Co prawda radioterapii nie miałam i zabiegu w 'widocznym' miejscu, ale po 5-ciu operacjach nie ma mowy o: odsłanianiu brzucha, czy nogi powyżej kolana. Borykanie się z obrzękiem limfatycznym jednej nogi (zwłaszcza latem - upały=noga 2 razy grubsza). Doszło mi (nieproszone) schorzenie autoimmunologiczne - wredota jest upierdliwa, ale się jakoś przyzwyczaiłam. Ogromną traumą i problemem były zmiany skórne - od stóp do głów i pysk cały w ranach (które pieszczotliwie moim przyjaciele nazwali 'biedronkami, bo wszak to biedroneczki są w kropeczki). Teraz już nie zwracam na to uwagi, ale dłuuugi czas czułam na sobie spojrzenia innych - okropne uczucie.
Biedronki mam nadal, ale już nie widzę 'ludzkich spojrzeń'.

Nawet wkurzające drobiazgi z czasem powszednieją, bo NAJWAŻNIEJSZE jest że żyję :-D

Ściskam i pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group