1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-15, 19:59   Temat: lopenka - komentarze
Basiu,
Przyjmij wyrazy współczucia...
  Temat: lopenka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 23:07   Temat: lopenka - komentarze
lopenka napisał/a:
Pani dr. powiedziała również, że to jest choroba EGO
gdzie można nabyć literaturę o tej chorobie? czy miała na myśli chorobę rodziny czy pacjenta? Przykre, że mówi to onkolog.
lopenka, to cały czas Twój Tatuś- tylko mocno zmieniony przez chorobę.
Buziaki M.
  Temat: lopenka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-20, 11:40   Temat: lopenka - komentarze
Skoro Tato nie chce, to nie zmuszajcie, widocznie musi przemyśleć. Jutro się zgodzi.
Zadziałajcie sami, kierunek lekarz prowadzący- przedstawienie sytuacji, pytanie o poprzednie domniemania przerzutów i przypomnienie o braku kontroli klatki piersiowej przez prawie rok od zabiegu i już -skierowanie na TK w trybie pilnym powinniście mieć w ręku. Wtedy tylko uśmiech w rejestracji o szybki termin, bo to TAKIE PILNE.
Tato nie musi być w to zaangażowany.

ściskam Cię Basiu i...... walczymy
  Temat: lopenka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-19, 22:43   Temat: lopenka - komentarze
lopenka, spokojnie, nie panikujmy i nie wróżmy z fusów.
Masz ten wypis z opisem przerzutów na płuco i wątrobę? tak czy nie- koniecznie upieraj się na TK klatki piersiowej, nawet pod kątem oceny pooperacyjnej - której tak naprawdę nie było!! od prawie 9-10 miesięcy. Zgroza.
Basia proszę Cię, panika nic nie pomoże, pomóc może spokojne podejście do sprawy i uśmiech w kierunku Taty.
Walczymy.
  Temat: lopenka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-19, 20:23   Temat: lopenka - komentarze
lopenka napisał/a:
Witam,
tato miał już operacje tydzień temu. operacja sie niby udała.ale okazało sie że sa przerzuty na wątrobę i prawe płuco.ma niedowład lewej strony, ledwo chodzi.
dzisiaj zauważyłam ze z tyłu głowy tu gdzie miał cewnik pod rana po operacji, leje mu się tak jakby woda z krwią.nie wiem co to może być i czy to jest normalne. ma straszny apetyt, cały czas je. skarży się na głowę ma uczucie ciężkiej głowy. prze te parę dni które jest w domu strasznie urósł mu brzuch. nie wiem co mam robić.
rany Lopenka zasugerowałam się tym postem. :shock: wybacz, ale Cię nastraszyłam.
  Temat: lopenka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-25, 21:45   Temat: lopenka - komentarze
lopenka - każdy potrzebuje chwili odskoku i odreagowania. A jak lepiej tak właśnie się wyszaleć jak nie na weselichu brata - baw się dobrze, bratu na nowej drodze zycia pożycz wszystkigo naj :)
Pozdrawiam ciepło
  Temat: lopenka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-16, 18:03   Temat: lopenka - komentarze
lopenka,musisz być dzielna, ściskam Cię.
  Temat: lopenka - komentarze
edi

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-16, 10:18   Temat: lopenka - komentarze
Czekamy na wiadomość. Mam nadzieję że przez ten wyciek z rany nie bedzie dodatkowych problemów. Szkoda,że od razu nie zawieźliscie go do szpitala...:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group