1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
owcaMarta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 16474

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 15:04   Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
Zapraszaaaaaaaamyyyy :) Bo dla nas FORUM to już jak poranna kawka :P NAŁÓG

Buźka :)
  Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
owcaMarta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 16474

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 14:58   Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
HI HI HI Peti to wymiata tymi tekścikami - obronnymi! :) :bravo" :bravo" :bravo" :bravo" :)
  Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
owcaMarta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 16474

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 14:54   Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
Monikaa, Bezczelność jak bezczelność ale... ludzka ciekawość... Nie myślą w tedy o tym,że to może kogoś ranić smucić drażnić... Ważne jest to,że ONI zaspokoili swoją żądzę wiedzy... Nie liczysz się Ty ,Twoje uczucia,nie liczy się nawet tato... tylko oni są sami dla siebie. Wierz mi!

Oczywiście pomóc nie pomogą ale... PYTAĆ PRZECIEŻ MOGĄ (według nich oczywiście)

Tacy są ludzie... takie jest życie :/

A z tymi fajeczkami to daj tacie spokój-walka z wiatrakami. A Ty nie potrzebnie tracisz siłę na proszenie tłumaczenie błagania... (akurat przez to przechodziłam i ja z mamą ) Ech... :P

Trzymaj się dzielnie!
  Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
owcaMarta

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 16474

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-04, 14:42   Temat: Guz płuca lewego - proszę o pomoc w interpretacji wyników
Witaj Moniko.... Jestem podobnego zdania coabsenteeism,
absenteeism napisał/a:
Na siłę niech tata nie rzuca palenia - objawy odstawienne przy uzależnieniu od nikotyny mogą być naprawdę mocno nieprzyjemne w połączeniu ze skutkami chemii. Zresztą bez własnej chęci rzucenia namawianie go i skłanianie do tego nic nie da


Myślę,że nękanie go by rzucił palenie może go tylko nie potrzebnie denerwować i złościć. A po co?! Lepiej z nim porozmawiać delikatnie o zmniejszeniu ilości wypalanych papierosów. Przy mojej mamie to pomogło. Paliła bardzo dużo. Praktycznie prawie dwie paczki dziennie. Potem w szpitalu wypalała pół paczki. W domu 5 papierosów dziennie. Chyba,że miała gorsze dni to wiem ,że podpalała :D Ale... potem nie paliła już nic,ani jednego papierosła i tak było do....samego końca ! :/

Przykro mi,że tato czuje się źle. I psychicznie i fizycznie. Są tu mądrzy ludzie,którzy napiszą CI zapewne co pomaga przy braku apetytu oraz przy osłabieniu organizmu.
A co do stanu psychicznego taty to może zaproponuj mu rozmowę z psychologiem?! Ale w jakiś delikatny sposób -tak aby się nie przestraszył....

Życzę dużo siły Tobie oraz jeszcze więcej zdrówka tacie!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group