1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 23
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
gontcha

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-17, 22:56   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej,

Przyjmij proszę spóźnione wyrazy współczucia, strasznie mi przykro...
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 18:48   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej przyjmij moje najszczersze kondolencje...
Wszyscy tu razem płaczemy z Tobą i czekamy na Ciebie
To nie tak miało być... zupełnie nie tak...
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 22:13   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
jakie to niesprawiedliwe... :-( Trzymaj się Awi..
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 20:54   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, jestem z Wami całą sobą :/pociesza:/ Trzymaj się Andrzejku.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 19:14   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
po cichutku modlę się o poprawę samopoczucia Twojej Mamusi.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 16:04   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej co się stało?
Trzymaj się, jesteśmy tuż obok.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 18:45   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, mam nadzieję, że naświetlanie przyniesie oczekiwane efekty, patrz bałeś się, że usłyszysz najgorsze... Spróbuj wydębić od lekarza rodzinnego receptę na megace jest na literkę P (bo inaczej cena szokuje) powinno pomóc na apetyt- moja Mami ma teraz tzw wilczy. Bogu dzięki, że nie ma przerzutów do kości.
Pozdrawiam M.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 19:01   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, skoro Mama nie chce iść to widocznie w domu czuje się bezpieczniej, trzymam kciuki że dexa wyeliminuje duszności
Sił i zdrówka dla Was.
ps. a jak wyszło rtg?
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 14:23   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej jak czuje się Mama? Czy był to pojedynczy atak? Pełna nadziei zaciskam kciuki za jutrzejszą wizytę, niech wniesie w tą walkę jakieś nadzieje, może wymyślą jakieś rozwiązanie przynoszące ulgę w tej walce.
Andrzej tylko święci nie tracą cierpliwości (u nas spowodowane jest to niemocą), ale tak jak piszesz parę oddechów na balkonie (lub 20km po mieście w kółko- to ja) i znów walczymy.
Pozdrawiam M.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-05, 14:17   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem, współczuje Ci bardzo, wiem jakbyś chciał Mamie pomóc, a jak piszesz ten gnój wygrywa. Powiedz dlaczego pomyślałeś o przerzutach na wątrobę? Czy Twoja Mama ma jakieś niepokojące objawy? wyniki krwi? zażółcenie? Andrzej moja mama przy chemioterapii dostawała zaparć (kilkudniowych) dostawała wtedy lek przeciwwymiotny Metoclopramidum który "ruszał" jelita.

dużo, dużo sił w walce dla Was
Pozdrawiam M
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-28, 23:20   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej Mama ma Ciebie, kochającego syna i najbliższą rodzinę. I tak jak Ty widzi co się dzieje, postaw się w jej sytuacji, przegrywa i widzi w Twoich oczach rozpacz..
Wiem,oni i tak czują każdy nasz fałszywy ruch, przytakują na: poczujesz się lepiej- chodź gó...o z tego wychodzi. Wiesz chorzy chyba oczekują od nas spokoju,pogodzenia a sam wiesz jak niemożliwe jest godzenie się na cierpienia naszych najbliższych. I tu widzę Ciebie i siebie walczących, dzwoniących, stukających do każdych pomocnych drzwi, i wzrok chorych z niemym: po co? daj spokój...
Niesprawiedliwe to co Ciebie dotyka, ale proszę zatrzymaj się i zajrzyj w te kochające Cię oczy ze spokojem...
tulę M.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-28, 23:00   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
oby szybko zaczęły działać, nie wiem czy Wam lekarz mówił ale one są długodystansowe tzn wolno uwalniają się w organizmie, dlatego efekt nie jest na "pstryk" Awilem już za dużo masz pod górkę, już MUSI się odmienić ..
pozdrawiam M.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-28, 21:11   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej mam w domu DHC a jutro transport leku do Torunia- jak coś to mogę się podzielić...
jestem tu więc jak coś to pisz
ukojenia w bólu życzę
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-25, 22:32   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem przykro mi, że Twoja Mama tak cierpi, może potrzebne są już silniejsze leki przeciwbólowe, może te plastry...
Sama już nie wiem, co Ci radzić, bo wiem jak ostro (pomimo ogólnego fatalnego stanu) nasi najbliżsi potrafią się bronić przed wezwaniem pomocy.
Gdy rano odwiedziła nas rodzina z Torunia, pomyślałam o Tobie i Twoich świętach.... teraz już wiem, że nie najweselszych :-(
Wiedz, że wszyscy tu trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją Mamę, przekaż jej proszę świąteczne pozdrowienia
ściskam M.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
madziorek

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 103249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-19, 23:20   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awi , Agakata chyba ma rację- my chcemy już zaraz, dziś,jutro, za tydzień a może to nie tak??
może dajmy im zapomnieć?? chodź prze święta...
ściskam M.
PS.na wózku obok... (niestety)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group