1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
madziorek

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-18, 12:48   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
jak już wcześniej pisałam sama sobie zasłużyłam na taki los


CZYM Asiu można zasłużyć sobie na taki los??

Aśka napisz tą książkę dla siebie, dla innych matek i dla cierpiących dzieci..
I pokaż mężowi kto tu jest debilem, bo my tu z forum już wiemy, że nie Ty...
Dochodzi jeszcze Twój ból po stracie Taty... On nie odwróci wzroku, On Cię będzie chronił z góry.. swoją córeczkę...
Nie dziwie się, że potrafisz "wyłączyć" się - bo ile może znieść jedna nieszczęśliwa kobieta??

ściskam Cię mocno, nie poddawaj się
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
edi

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-18, 12:32   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Joasiu napiszę to co już zapewne kilka osób Ci napisało-czas leczy rany-uwierz mi. Od smierci Twojego taty mineło w sumie niewiele czasu. Jedni potrzebują go wiecej inni mniej.
Podam Ci taki przykład. 7 lat temu był u mnie w rodzinie straszny w sumie czas. 29 maja zmarł mój dziadek,29 października zmarł mój tato,29 grudnia siostra taty wyskoczyła przez okno a potem 29 marca taty brat się powiesił. Wszyscy odeszli 29...tylko w odstepie kilku m-cy. Wszyscy byli mi bardzo bliscy-zwłaszcza tato i dziadek. Szok. Troche czasu trwało zanim odzyskałam równowage psychiczną i chęć do życia ale stanęłam na nogi. Dla mnie dobrym lekarstwem były moje dzieci którym poświęcałam dużo czasu i praca którą uwielbiałam...
Zobaczysz,Ty też odzyskasz spokój i tato w końcu Ci się przyśni. Może zbyt obsesyjnie o tym myślisz...
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
madziorek

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-17, 23:05   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Asiu nie możesz tak żyć :!: :!:
Tzn. możesz ale godząc się na życiową gehennę zrobisz ogromną krzywdę swojemu dziecku, i sobie. Niestety życie mamy jedno i nie warto poświęcać go psychopatom. Wiem co piszę ja wyszłam z domu z dwójką malutkich dzieci - młodsza córcia miała 2 latka. Zostałam sama bez rodziny,na małej pensyjce i alimentach w obcym mieście. Było biednie ale spokojnie i godnie. Teraz mam pełną wspaniałą rodzinę.
Proszę podaj mi a właściwie sobie jedną sensowną odpowiedź.. dlaczego z nim jesteś??
Pozdrawiam M
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group