1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
madziorek

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-19, 20:42   Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
Caroline napisał/a:
po antyb. bądź syropie zaczeła odkrztuszać wkońcu tą flegmę żołtawą co zalegała i ją przyduszała-
musujący ACC rozpuszcza wydzielinę- polecam.
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
madziorek

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-19, 20:13   Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
Caroline, no i się doigrała, augmentin to antybiotyk o szerokim spektrum działania, więc bardzo trafny wybór, pod warunkiem, iż mama nie jest uczulona na penicylinę. :)
Caroline napisał/a:
Wkurza mnie tylko fakt, iż chorzy na nowotw. są czasem traktowani jak ludzie 2-giej kategorii , spisani tak jakby już z góry na straty, antybiotyk, do domu i po problemie, żadnych kontroli, czy zadziałał, żadnych badań
- o ja nie onkologiczna a mam tak samo, zawsze proszę o zrobienie antybiogramu i dopiero zaczynam kurację antybiotykiem, który po wyniku weryfikuje z lekarzem. I do gabinetu na kontrolę też wpycham się bez zaproszenia. Doradzam naśladowanie :-D Nie widzę tu różnicy w traktowaniu. Wszystko zależy od tego czy w białym kitlu jest jeszcze człowiek czy już tylko bezduszna maszyna ;)
Caroline napisał/a:
Nie wiem, czy Wy też tak macie. W piatek wieczorem przyjeżdza mój facet i wyjeżdżamy na weekend, Mama zostaje z babcią i dziadkiem, a ja mam wyrzuty sumienia, bo jakby nie patrzeć to ja jestem zawsze najbliżej Mamy,
wyrzuty sumienia proponuje zatrzeć stwierdzeniem: odpoczną ode mnie ;) :mrgreen: - działa rewelacyjnie a weekend to nie miesiąc, nie zdążą nawet zatęsknić.
Caroline, jedź odpocznij, należy Ci się.
Pogody i samych fajnych wrażeń, a dla Mamy zdrówka :)
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
madziorek

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-10, 21:16   Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
Caroline, proponuje nie przerywać kuracji Megace i koniecznie zejść ze słońca. |SModM|
Caroline napisał/a:
Jedyne co mnie martwi, iż złapała jakąś jak to mawiamy "obchódkę"- katar i takie tam- ciężej jej się oddycha i szybciej się męczy niż normalnie.
konieczne badania: morfologia, CRP i osłuchowe, wzg, RTG płuc.
Możesz je zrobić w drodze po pozytywną decyzję MOPSU.
Nie zwlekaj proszę, lepiej spać spokojnie.
Ściskam M.
  Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
madziorek

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 84610

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-02-23, 20:43   Temat: Rak piersi sitowaty inwazyjny wrzodziejący
Caroline, myślę, że zostało Ci jeszcze ukochać Mamę i... zadbać o siebie :!: :!: :!:
Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group