1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-23, 18:33   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina, - będzie dobrze na kontroli. Pamiętasz? Ostatnio też strach miał wielkie oczy,
Trzymam kciuki nieustająco i ściskam. :)
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
madziorek

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-08, 21:01   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina, z wypisem z CO na którym są przepisane lub uwzględnione jest leczenie plastrami Oesclim udajesz się do lekarza rodzinnego, który na podstawie karty zaleceń przedłuża lek tzn. wystawia receptę.
Postępowanie powyższe jest bezpieczniejsze, niż pożyczanie czyiś leków tym bardziej, że System Conti zawiera octan noretisteronu, którego to składnika brak w używanych przez Ciebie dotychczas plastrach Oesclim.
Pozdrawiam M,
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-08, 22:16   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina

Zrobiłaś pierwszy, ale bardzo ważny krok. Przełamałaś swój strach przed kontrolą i się przekonałaś, że nie było tak źle. To dobrze, że Twoja doktor zareagowała i doradziła wizytę u speca od psyche - wierzę, zę Ci to pomoże i odzyskasz spokój i pewnosć siebie. Pamiętaj - my Ci tutaj też kibicujemy i zawsze służymy radą, czy ciepłym słówkiem.
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-08, 21:02   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina - bardzo się cieszę, że jest ok. Widzisz - strach miał wielkie oczy, całkiem niepotrzebnie.
Teraz rozpraw się z depresją :pifpaf:
Pozdrawiam ciepło
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-08, 11:59   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina - trzymam kciuki i czekam na wieści po kontroli

[ Dodano: 2010-06-08, 20:47 ]
Jak poszło na wizycie?
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-31, 23:58   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina napisał/a:
Nawet nie wiesz jak sie boje

Aina - wiem i rozumiem. Znam 'te stany' doskonale, bo walczę juz z chorobą prawie 10 lat. Pokonać swój strach nie jest łatwo, bo gdzieś w podswiadomości się tli cały czas ta niepewność. Doświadczyłam tego...dziś rano. Ja - taki 'twardziel zaprawiony w bojach' miałam parę dni temu przeglad generalny, czyli TK brzucha i klatki. I nie pierwszy to raz, a jednak - pól nocy nie spałam, potem urywany sen, nad ranem pobudka, próba zasnięcia i sny krążące wokół tego najgorszego. Podświadomość potrafi być bardzo silna (dzisiaj miałam dostać wyniki - od razu dodam: jest wszystko oki) i nie mamy na nią wpływu, bo ogólnie to nie miałam czasu myśleć o wynikach...

aina napisał/a:
Czytam wasze wątki wiem ,że sa tu ludzie którzy potrzebuja pomocy bardziej niz ja ale to forum jest dla mnie dużym oparciem. Dlatego jak już nie daję rady..piszę tu.

I po to jest to forum. Potrzebujesz pomocy jak wszyscy inni - nie ma tu 'równych i równiejszych' i zawsze możesz liczyć na wsparcie - merytoryczne i te równie potrzebne: 'ciepłym słowem'.

Pamiętaj - nie jesteś sama :)

Pozdrawiam ciepło
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-31, 23:25   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina

Nie sama, bo to cięzkie zadanie. Masz nas tutaj na forum - do pobiadolenia, do posmiania, ale przede wszystkim do poradzenia. Masz lekarke prowadzącą do której powinnaś mieć zaufanie i szukać u niej pomocy. Masz mieć wizytę 8-go czerwca nie odkładaj jej po raz kolejny, tylko postaw sobie za pierwsze zadanie do wykonania 'odpękanie tej wizyty'. Musisz wziąśc się w graść i przełamać swój strach.

Trzymaj się i bądź silna
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
gontcha

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-31, 23:04   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina

Powtórzę za Aniaha - musisz się przełamac i pójśc do lekarza. Odwlekania wizyty 'bo byc może cos znajdą' nie ma najmniejszego sensu. Masz duży problem z własnym strachem i emocjami. Do tego jeszcze leki hormonalne, które też moga miec wpływ na Twoje samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dziewczyno - wpędzisz się w cięzkę depresję jak dalej nic z tym nie zrobisz. Idź do lekarza i porozmawiaj o wszystkim, spisz sobie na kartce wszelkie objawy/nastoje i pytania do lekarza. Poproś o konsultację psychologa.
WALCZ - z sobą i o siebie.

Pozdrawiam
  Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
madziorek

Odpowiedzi: 116
Wyświetleń: 51625

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-05-27, 14:54   Temat: Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
aina, kochanie najchętniej przytuliłabym Cię i ugłaskała, bo wiem jaki strach w sobie nosisz. I chodź serce mówi przytul, rozum mówi: zrozum i daj kopa!! Aina na kontrole MARSZ!! i psycholog/ psychiatra- wsparcie antydepresyjne to żaden wstyd, i proszę Cię biegnij tam zanim dopadnie Cię tak, że wizyta w toalecie będzie wyczynem jak wejście na Rysy.

proszę, nosek do góry
Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group