1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
Asia32

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 56575

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-09, 21:27   Temat: Rak trzustki -czego się dalej spodziewać?
Kochani tak bardzo was rozumiem. Toczymy walkę o życie najukochańszej osoby. Moja mamusia trzymała się , walczyła , pomimo tego że schudła ponad 20 kg , że z całych sił starała się być samodzielna. Teraz zamknęła się w sobie, jest u kresu sił . Denerwuje się gdy nie może sama się wykąpać , że nie może wyjśc na dwór . Jestem przy niej codziennie , próbuję ją wspierać co jest dla mnie bardzo trudne , mama nie chce wsparcia . Najbardziej teraz niepokoi mnie że jej noga, jest bezwładna i spuchnięta od stopy do kolana , brzuch ma duży, onkolog powiedziała przy ostatnim badaniu że wody nie ma ,ale ja nie jestem pewna jej opinii. Serce mi pęka jak mówi ,, ja jem to dlaczego nie tyję ''. Siedziała dziś na łóżku masowała nogę i zadawała pytanie co się dzieje dlaczego ta noga jest spuchnięta , dlaczego ja jestem tak słaba .
Ja siedząc przy niej duszę w sobie płacz i chciałabym wykrzyczeć dlaczego Boże zabierasz mi mamę w tak okrutny sposób ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group