1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
BEATASO

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-01, 06:30   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Nie złość się na mamę, podjęła taką decyzję i napewno nie było jej łatwo. Opieka nad chorym to nie tydzień czy miesiąc, czasem to naprawdę długi czas. I może to prxykre co Ci powiem ale jak już najbliższy odejdzie też trzeba żyć . Jak rzucisz wszystko to czasem już nie ma gdze wracać a przecież musisz bo masz dziecko. HS tato będzie miał napewno dobrą opiekę a prawdziwy dom to nie mury, to ludzie.
Przeproś mamę , przecież Ty w głębi serca też wiesz że w domu nie dalibyście radę. Coś mi się tak wydaje. U spokój się
Porozmawiaj z tatem jak się lepiej poczuje zawsze możecie go zabrać do domu.

Jestem z Tobą myślami

W tej chorobie nie ma dobrych decyzji. Tylko jedno je łączy - wszystkie są ciężkie
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
BEATASO

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-29, 21:36   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Witaj, nie ma tu dobrych decyzji. Myślę że jakąkolwiek podejmiesz i tak będziesz mieć wątpliwości czy robisz dobrze. Powiem ci na swoim przykładzie. Mamę do domu przywiozłam w czerwcu lekarze twierdzili że koniec bliski mamy wrzesień mama jest jeszcze z nami. Było cholernie ciężko i wcale nie wiem dzisiaj czy to dobrze ze mama jest w domu gdzie zawsze chciała być, czy może w HS dałoby się zrobić coś więcej.
To jest bardzo trudna decyzja ale zawsze możecie spróbować z HD a jakby co przenieść tatę do HS.
Decyzję musicie podjąć sami i nikt ale to absolutnie nikt nie ma prawa cię oceniać.

Opieka nad osobą chorą jest naprawdę trudna a dzisiejszy wybór to pierwszy z tych trudnych. Niestety nie oststni.

I jeżeli wybierzesz HS to nie znaczy że się nie troszczysz o tatę . Tylko dbasz o jego godne życie. Poczytaj mój wątek zanim podejmiesz decyzję, może coś to pomoże.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group