1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Inne metody, inni lekarze
BEATASO

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12820

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-02-07, 23:02   Temat: Inne metody, inni lekarze
A ja mam taką propozycję, jak ktoś chce jeść grzyby to niech sobie je je i opuści to forum bo tu są ludzie którzy potrzebują od naszych moderatorów konkretnej i rzetelnej pomocy i bez sensu jest , żeby tracili oni czas na jakieś grzybki, witaminę C czy cokolwiek tam jeszcze wymyślą. A przede wszystkim na udawadnianie komuś po raz setny czy tysięczny że witamina C to nie to samo co chemia.
Przepraszam jak kogoś uraziłam ale gdyby moja mama nie wierzyła w tych wszystkich oszustów to może inaczej by dzisiaj wyglądało moje życie. Nas stać było płacić po 2 000 miesięcznie za cudowne soki ale to przecież nie o to chodzi. Ludzie obudzcie się. Jasna ... no mnie trafia jak widzę że Justyna traci tu swój czas a na innych działach czekają na nią ludzie. A czekają na pewno bo jeszcze 4 miesiące temu ja też czekałam na każde jej słowo. Więc Justyna zbieraj manatki i idź tam gdzie pomóc możesz. Tu nie dasz rady.
Pozdrawiam wszystkich jescze raz przepraszam ale to forum nie zajmuje się naciaganiem ludzi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group