1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-10-15, 20:33   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Dehydrogenaza mleczanowa w jednostkach U/l jest norma od 120-230, u Ciebie podwyższona jest nieznacznie,LDH to enzym przenikający do surowicy krwi w wyniku obumarcia komórek lub zwiększonej przepuszczalności błony komórkowej wywołanej przez toksyny lub zachwianie równowagi jonowej krwi. Znaczne podwyższenie tego enzymu obserwuje się podczas i po zawale serca, w przypadku wirusowego zapalenia wątroby,nowotworów wątroby, czerniaków, uszkodzenia mięśni, anemii,zapaleniu płuc, zapaleniu nerek, ostrym zapaleniu trzustki.
W Twoim przypadku nieznaczne podwyższenie LDH może wynikać z tego, że jesteś w trakcie chemioterapii, ale zapytaj lekarza co o tym sądzi.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-08-15, 10:47   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Doradzałabym Tobie wizytę u prowadzącego psychiatry, jeżeli na stan depresyjny nie pomagają leki, które bierzesz może należy zmodyfikować leczenie. Przerywanie chemioterapii, bo chyba to chodzi Tobie po głowie nie jest ;) dobrym rozwiązaniem i nikt z uczestników forum nie pokusi się o ocenę czy po trzech kursach jesteś zabezpieczona przed skutkami choroby, taka decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie, zanim cokolwiek postanowisz porozmawiaj szczerze z prowadzącym Ciebie onkologiem i psychiatrą. Walczysz o najwyższą stawkę.
Trzymaj się dzielnie, często o Tobie myślę.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-30, 21:04   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Z wynikami rezonansu udaj się do swojego onkologa prowadzącego. Lekarz opisujący sugeruje wykonanie badania PET, to chyba najbardziej logiczne rozwiązanie, które wyjaśni przyczynę dość mocno powiększonych węzłów chłonnych. W Twoim przypadku należy to niezwłocznie wyjaśnić dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam ciepło.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2015-05-30, 21:17 ]
Zdecydowanie tak. Dalsza diagnostyka jest niezbędna.

  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-07, 21:03   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Nato
a prof. Rutkowski? może DSS coś doradzi?
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-05-07, 08:02   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Nato, gdyby sytuacja dotyczyła mojej osoby, starałabym się o konsultację u lekarza najlepszego z najlepszych w tej dziedzinie. Wybór, którego dokonasz może być kluczowy w dalszych rokowaniach.
Bardzo Ci kibicuję w Twoich zmaganiach z chorobą. Bądż dobrej myśli, pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-24, 23:59   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Twoje ciśnienie jest prawidłowe, to chyba lepiej, że spadło. Puls jest podwyższony, ale to może być wynikiem stresu przez jaki przechodzisz, weż coś na uspokojenie, na mnie bardzo dobrze działa pramolan, to lek na receptę. Idż do lekarza rodzinnego, coś na to poradzi. Infekcją zbytnio się nie przejmuj, o tej porze roku to u wielu ludzi "normalka".
Pozdrawiam i ściskam.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-18, 23:42   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Nie da się wyłączyć myślenia, wiem coś o tym, mam nadzieję, że bliscy Ciebie wspierają, nie siedż w domu, wyjdż do ludzi, kina, teatru, na zakupy, rób to co najbardziej lubisz, a może rozejrzyj się wokół, może jest ktoś kto potrzebował by Twojego wsparcia. Też miałam nad głową podejrzenie poważnej choroby i powiem , że mniej mnie obchodziłam ja sama niż moi ciężko chorzy bliscy, najważniejsze to zająć się czymś co pochłonie Cię bez reszty. Dasz radę, bardzo mocno Ci kibicuję i wspieram całym sercem.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-12, 22:55   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Dziecko kochane, przepraszam za poufałość, ale mam syna w zbliżonym wieku do Twojego, a poza tym wynika to z troski, jesteś młodziutką dziewczyną, wiem miałaś plany marzenia, a choroba , która przyszła nieproszona pokrzyżowała wszystko. Zapamiętaj najważniejsze jest zdrowie i życie, musisz wybrać najlepszych lekarzy, zaufać ich wiedzy i doświadczeniu i nie poddawać się. Jest XXI wiek medycyna poczyniła niesamowite postępy i jestem pewna, że zostaniesz potraktowana z pełną powagą i odpowiedzialnością. Z moich obserwacji wynika, że lekarze tak młode osóbki jak Ty traktują szczególnie.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-12, 21:15   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
3 marca to nie jest odległy termin, sama musisz podjąć decyzję gdzie podjąć leczenie, gdyby sprawa dotyczyła mojej osoby wybrałabym leczenie w COI ZDECYDOWANIE.
  Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
Basia2000

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 74905

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-12, 20:11   Temat: Nowotwór złośliwy nienabłonkowy endometrium
miesaki@coi.waw.pl lub rutkowskip@coi.waw.pl
Szybki kontakt z profesorem, to na tę chwilę najlepsze rozwiązanie. Przy tego typu przeciwniku musisz wysłuchać wyjaśnień, porad i sugestii od lekarza " z najwyższej półki ".
Pozdrawiam, pisz meila nie zwlekaj.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group