1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Basia2000

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10345

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-31, 18:16   Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Iwono, wysłałam Ci prywatną wiadomość :)
  Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Basia2000

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10345

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-30, 19:20   Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Iwono, moja histerektomia bez nieprzyjemnych konsekwencji to nie wynik szczęścia, to wynik wyboru operatora- wirtuoza. Miałam świadomość czym może się skończyć taki zabieg i wybrałam, bo miałam taką możliwość najlepszego z najlepszych. Nie myśl pesymistycznie, zdecydowana większość takich zabiegów ma szczęśliwe zakończenia, te mniej szczęśliwe to naprawdę pojedyńcze przypadki :) . Wybierz po prostu dobrego lekarza i zaufaj mu.
  Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Basia2000

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10345

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-03-30, 15:01   Temat: Podejrzenie raka trzonu macicy - diagnostyka
Iwono, mięśniaki mają to do siebie, że w większości przypadków w okresie okołomenopeuzalnym zmniejszają się samoistnie, a nawet całkowicie zanikają, dlatego lekarze nie zalecają operacji o ile nie ma męczących krwawień. W Twoim przypadku dwóch lekarzy zaleca operację, doradzałabym Tobie dokładne przemyślenie ich sugestii, możesz udać się po opinię do trzeciego lekarza najlepiej ginekologa-onkologa i posłuchać co ma do powiedzenia. Tak naprawdę z czym mamy do czynienia wiadomo dopiero po przeprowadzeniu badań histopatologicznych, dobry lekarz pracujący na dobrym sprzęcie widzi wiele, ale każdy z nich jest wstrzemiężliwy i nie da stu procentowej odpowiedzi.
Jestem po takim zabiegu " wypatroszenia " jak go nazywasz, wyhodowałam sobie w ciągu roku dużego mięśniaka 6cm, nie krwawiłam, bardzo bolał mnie dolny odcinek pleców co kładłam na karb dyskopatii w części lędżwiowej kręgosłupa, po operacji dolegliwości minęły, jestem zadowolona , czuję się doskonale, mam pewność, że nie zachoruję na raka trzonu macicy ( tak jak moja mama ), ani na raka jajnika , to są plusy, minus to kiepskie samopoczucie po zabiegu, trwa to około miesiąca.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group