1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nie mam z kim porozmawiać
Basia2000

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16453

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-07-21, 19:12   Temat: nie mam z kim porozmawiać
Przykro mi bardzo, przyjmij wyrazy współczucia. Ściskam
  Temat: nie mam z kim porozmawiać
Basia2000

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16453

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-06-21, 22:21   Temat: nie mam z kim porozmawiać
Piszę jako opiekująca się od prawie dwóch lat ciężko chorymi rodzicami, ojciec ciężka postać POCHP, mama , choroba nowotworowa, złamany kręgosłup, oraz biodro. Nie dziwię się Twojemu bratu, że żąda pomocy, wierz mi to jest droga przez mękę, to są nieprzespane noce, patrzenie na ból i cierpienie, znoszenie humorów, nieuzasadnionych pretensji ze strony chorych, to jest rozłożone na łopatki swoje życie rodzinne i zwyczajne ludzkie, a właściwie nieludzkie fizyczne i psychiczne zmęczenie. On podobnie jak i Ty ma swoje problemy, wszyscy je mamy, a jakże często bywa tak, że rodzeństwo umywa ręce zasłaniając się swoimi sprawami. Twoim obowiązkiem jest włączyć się i pomóc bratu. Mój jedyny brat nie interesuje się kompletnie niczym, pozostawił mnie samą z tym stanem rzeczy i wiesz do czego to doprowadziło? że stał mi się kimś bardziej niż obcy, nie wiem czy zechciałabym napić się z nim kiedykolwiek kawy. Fairy napisała prawdę, choroba pokazuje ile kto jest wart!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group