1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-07, 22:23   Temat: sylwia3 - komentarze
te pytania jeszcze długo będą Cię dręczyć. Mojej Mamy nie ma już 4ty miesiąc a ja też mam w głowie tysiące pytań i żadna odpowiedź nie jest ukojeniem. Nic na to nie poradzimy. Staraj się nie obwiniać - bo przecież starałaś się jej pomóc - przecież byłaś z Nią. Nie zostawiłaś. pomagałaś czynem słowem i gestem. Mama jest z ciebie dumna.
Jestem tego pewna. Sylwia - jeśli chcesz się wygadac - to pisz - wspieramy się nawzajem. To pomaga - mi także.
/aga _littleflower_
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-07, 21:54   Temat: sylwia3 - komentarze
Nie sądzę Sylwia, niestey ale nie sądzę, że to przyspieszyło odejście. Nawet o tym nie myśl.
trzymaj się/aga
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-07, 18:28   Temat: sylwia3 - komentarze
WItaj Sylwia, dręczyły mnie te same pytania. Moja mamcia też dostawala kroplówki podskórne w ostatnch dniach jej życia. Nawet pytałam o to nawadnianie DSS. Napisała mi, że jeśli to nie było intensywne nawadnianie to nie miało to większego znaczenia. Przyjęłam, że tak było. / pozdrawiam aga :littlehs:
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-12, 22:16   Temat: sylwia3 - komentarze
Sylwia - bardzo Ci wspólczuję - strata mamy jest bardzo bolesna i niestety żadne słowa tego nie uleczą.. pomyśl jednak że tak właśnie jest świat skonstruoawany i że rodząc się niejako godzimy się, ze kiedyś odejdziemy . Odchodzą młodzi, starsi, wszyscy. My też kiedyś odejdziemy. I ONI będą tam na nas czekać. ludzkie życie jest tylko chwilą - nie przegap go. Teraz jest wszystko bardzo świeże więc jest to zupełnie naturalne że płaczesz i pytasz jak i dlaczego. Każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Ja również kochana. Ale co można zrobić? Ja często jeżdże do mamy na cmentarz i z nią rozmawiam. Wiem, że ona jest zawsze przy mnie. i wciąż nie pościeliłam po niej łóżka... Trzymaj się jakoś. /aga
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 22:15   Temat: sylwia3 - komentarze
Sylwia - dzisiaj nie martw sie tym co będzie jutro. /aga
  Temat: sylwia3 - komentarze
Bblondi

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 20:06   Temat: sylwia3 - komentarze
Sylwia, tak bardzo Cie rozumię... Ja też musiałam się pożegnać z moją mamą i wiem jak to bardzo boli. Ale wciąż sobie powtarzam, że tak jest ten świat stworzony. A wszystko jest chwilą i że kiedyś znów się spotkam z moimi bliskimi. Może to żadne dla Ciebie pocieszenie ale cóż mądrego można napisać w tak smutnej chwili... Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wiary. /aga ::rose:: :littlehs: ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group