1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
Caroline

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 23062

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-27, 07:46   Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
::rose::
  Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
Caroline

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 23062

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-08, 21:34   Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
Mojej Mamie na wymioty pomógł Metoclopramid w tabletkach.
  Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
Caroline

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 23062

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-07, 18:50   Temat: Guz trzustki z meta do wątroby.
Avanilla napisał/a:
Czy ktoś wie czy można być zapisanym do hospicjum i jednocześnie kontynuować chemioterapię paliatywną? I jakiego rodzaju pomoc może zaoferować pielęgniarka z hospicjum? Nakarmienie, umycie również?

Witaj.
Z tego co mi wiadomo, leczenie takie można kontynuować ( chemioterapia paliatywna) będąc jednocześnie pod opieką hospicjum domowego. Moja Mama przyjmowała hormonoterapię paliatywną i nie było z tym problemu. Potrzebne jest skierowanie od onkologa bądź lekarza rodzinnego.
U nas pielęgniarka jak przychodziła to pomagała mamę przebrać, nakarmić etc. Nauczyła mnie jak mam sama podłączać kroplówki do motylka. Jak lekarz/lekarka z hospicjum da Wam na przykład skierowanie na morfologię to pielęgniarka przychodzi i pobiera krew w domu. Tu pielęgniarka przychodziła 2x tygodniu, lekarka 1x w tygodniu.
Trzymaj się cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group