1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Dronka82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-03, 18:32   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Śledziłam od początku Wasze zmagania. Moja ukochana Poświatowska napisała: "Wszystko należy jeszcze do życia, także i śmierć. Także śmierć jest po tej stronie życia. Nie ma żadnej innej strony." Życzę Tobie i Twojej Rodzinie siły.
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Dronka82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-25, 07:18   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Nutridrink bez cukru to diasip.

[ Dodano: 2015-03-25, 07:19 ]
Aaa... no i może fantomalt (podnosi kaloryczność potraw), żeby teść nie wychudł.
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Dronka82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-24, 19:49   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Co do płynnych/półpłynnych można sie wspomagać kaszkami dla dzieci - łatwo je zrobić nawet w szpitalu (wystarczy czajnik) i łatwo je rozrzedzić/zagęścić. Owoce w słoiczkach dla dzieci, gotowe obiadki - też rozcieńczone wodą spokojnie powinny przejść. To taka wersja na szybko, niekiedy po prostu może nie być czasu na gotowanie, warto mieć "gotowca" pod ręką. Pozdrawiam.
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Dronka82

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-14, 19:15   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
To co napiszę jest banalne - nam jednak pomogło. Wzięłabym to, co mam (dokumentacje medyczną) i poszukała konsultacji prywatnie. Nie mówię o leczeniu, a o jednorazowej wizycie. Kiedy dostaliśmy diagnozę - tak właśnie zrobiliśmy. Znalazłam w internecie namiar na lekarza onkologa pracującego w CO i on, nie spiesząc się, spokojnie wytłumaczył nam co to, jak się leczy, jakie są opcje, ile kosztują zabiegi prywatne (kolosalne sumy). Wiedzieliśmy po prostu na co możemy liczyć w CO, jaki będzie kierunek leczenia. Możesz iść bez teścia, jedynie z dokumentami. Nas to kosztowało 100 pln, było warto. W gabinecie nikt nie miał czasu, bo "przemiał" maja niesamowity. System jest zrypany, nie lekarze. Powodzenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group