1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
Dronka82

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 34786

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-09, 18:35   Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
Kiedy mój tata dostawał chemię myśleliśmy, że już się nie podniesie. Gdy zakończono leczenie w CO, po upływie dwóch tygodni tata odzyskał wigor. Drzemkę ucina po obiedzie, cały dzień jest aktywny. Podczas leczenia spał jak Twoja siostra. Leczenie paliatywne też jest obciążające, mam nadzieję, że siostra uporzadkuje swoje sprawy. To ważne. Gdy wyrazi taką chęć wspierajcie ją. Z Twoich postów widzę, że działanie Ci pomaga. Też tak mam i wbrew pozorom, pomimo beznadziejnej sytuacji dużo udało mi się zdziałać, wyczytać, skonsultować, dowiedzieć. Pamiętaj, że w całym tym szaleństwie, Ty też jedteś ważna i musisz zadbać o siebie. Długotrwały stres naprawdę wywołuje niespodziewane reakcje organizmu. Ściskam Was i jest mi Was bardzo, bardzo żal.
  Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
Dronka82

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 34786

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-08, 21:40   Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
U nas nie ma już rokowań, ale tata ma guza policzka, zaniedbanego od lat. Poczytaj mój wątek jeśli masz czas, choć nie kończy się on happy endem. Siły życzę.
  Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
Dronka82

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 34786

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-07-08, 21:21   Temat: Rak gruczołowy płuca prawego st. IV + liczne przerzuty
Załącz pliki jeszcze raz, nie ładują się. Zestaw opisanych leków zażywa mój tata. Nie powodują majaczeń przynajmniej u niego, ale skutki mogą być różne. Zaopatrz się w leki na zaparcia. Te srebra i złota konsultuj z onkologiem. Poczytaj o chemioterapii i jej skutkach ubocznych, czasem domowe metody ułatwiają ich znoszenie,może znajdziesz coś tu: http://www.forum-onkologi...apie-vt5694.htm
Trzymaj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group