1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
Dz

Odpowiedzi: 129
Wyświetleń: 135946

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-29, 13:16   Temat: Rak jelita grubego z przerzutami do wątroby
...a mojej mamie lekarze dali 2 miesiace zycia - jakas masakra - bo oczywiscie to juz bylo dawno i przepowiednie sie nie spełnily. Rowniez ma przerzuty i to rozlegle do watroby i nie chca jej leczyc, choc nie wiem dlaczego. Pierwsza chemioterapie odrzucila (xelox) miala i tak progresje a II rzutu ILF przerwali. Czy wie ktos moze co to jest ILF?

W kazdym badz razie trudno jest bawic sie w boga i przepowiadac przyszlosc. Przeciez ludzie z rakiem zyja nawet pare lat. To wszystko jest zalezne od bardzo wielu czynnikow i nie mozna sie kierowac tylko srednia statystyczna. Najwazniejsze jest to aby chory mial jak najlepszy komfort i nie cierpial.

A rodzina musi nauczyc sie zyc z choroba. Ja oczywiscie wcale sie nie pogodzilam ze to akurat moja mame spotkalo i mam losu za zle ze wybral tak wspaniala dobra i jeszcze mloda 50 lat osobe... :fucc:

Ale jednocześnie czytam na forach rozne historie i rak niestety jest bardzo popularny i rozszerzył sie juz niesamowice zbierajac coraz wieksze zniwa.

Mimo ze trwa to juz ponad pol roku bardzo ale to bardzo sie boje co bedzie dalej a stany lekowe przeszkadzaja mi w prowadzeniu normalnego zycia... wciaz szukam jakiegos rozwiazania ...

Pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group