1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
Finlandia

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-10, 22:55   Temat: lopenka - komentarze
Dokładnie tak, jak napisała k2196, żołądek ścisnął się zupełnie i teraz próbuje się rozprężyć. W żadnym wypadku nie jedz teraz nic tłustego, smażonego, gorącego czy mocno przyprawionego - to mogłoby się skończyć nawet tragicznie. Unikaj tez nabiału. Pij soki owocowe (nie z lodówki), jedz warzywa (ale nie strączkowe), ryż lub kaszę rozgotowane na miękko. Stopniowo coraz więcej, mięsa spróbować możesz dopiero tak za tydzień.
  Temat: lopenka - komentarze
Finlandia

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-09, 15:38   Temat: lopenka - komentarze
lopenka, nie bierz tego co napiszę jako złośliwości, to wyraz bardzo głębokiej troski. Sny o deformacji własnego ciała, nawet tak drobnej jak wypadnięcie włosów są wskazaniem do konsultacji z psychiatrą, nie z sennikiem. To sygnał od Twojej psychiki, że tego co się dzieje jest dla Ciebie dużo za dużo. Oczywiście w obliczu silnego stresu takie objawy są częste, ale biorąc pod uwagę, że Twój stres jest i będzie długotrwały, warto zadziałać szybko.

Ja mam ostatnie parę dni takie sny codziennie, zaczęło się od snu w którym mój brzuch robił się strasznie twardy, a kiedy docent, który mnie leczy rozciął go (co doskonale widziałam), zaczął wyjmować ze środka moje wnętrzności, wszystkie wykonane z chromowanego metalu. Mobilizuje właśnie siebie do pójścia z tym do psychiatry, to pomobilizuje i Ciebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group