1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
Gazda

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16054

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-17, 12:54   Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
Jeśli masz dwie odrębne opinie w sprawie guza, z czego jedna pochodzi od laryngologa, druga od reumatologa, to proponuję jednak udać się do onkologa, który obejrzy płytkę z badań obrazowych, porówna z opisem operacji i aktualnymi wynikami badań. My tutaj nie mamy takich możliwości. Twoich wątpliwości nie rozwieje nikt z forumowiczów, gdyż nie zajmujemy się badaniem na odległość. Tak samo jak poszukiwanie porady u lekarzy kolejnych specjalności. Wynik hist-patu sugeruje usunięcie guza w całości.
  Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
Gazda

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16054

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-15, 17:31   Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
Myślę, że wszelkie wątpliwości rozwieje konsultacja u onkologa.
  Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
Gazda

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 16054

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-01-15, 11:24   Temat: Gruczolak wielopostaciowy ślinianki
grazyna484 napisał/a:
I znów nie mam spokoju ponieważ lekarz ( ordynator szpitala reumatologicznego )powiedział mi o nacieku, który wynika z badania histopatologicznego i z przebiegu operacji guza ślinianki a mianowicie z wypisy zdanie, guz płata głębokiego o policyklicznym zarysie penetrujący na podstawę czaszki ( wyrostek poprzeczny II kręgu szyjnego ) częściowo na wyrostek rylcowaty ( 3x4 cm )


To wynika z badania hist-pat, czy z badania obrazowego?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group