1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-05, 15:05   Temat: X Zlot Forumowiczów
Coś tak mnie się wydaje, że to chyba najfajniejszy zlot był ze wszystkich na których byłem :-).

Mimo, że odbyło się bez skandali :lol:
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-04, 11:04   Temat: X Zlot Forumowiczów
Haiku li to
czy też wiersz biały
a może obu koicydencja...
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-01, 23:46   Temat: X Zlot Forumowiczów
To co.. jutro pewno trza będzie pierwszego grilla robić, bo 6 osób już będzie :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-01, 17:22   Temat: X Zlot Forumowiczów
No właśnie... jakiś chochlik...
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-06-01, 12:18   Temat: X Zlot Forumowiczów
Kochani, teraz się zorientowałem, że to jubileuszowy zlot :-)
Dpisywać się proszę do listy. Mam nadzieję, że po tym zlocie Żegiestów już nie będzie taki sam :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-05-31, 11:06   Temat: X Zlot Forumowiczów
1. DSS z przybytkiem (łącznie szt. 4), tym razem bez psów
2. trebor z połówką :-)
3. Karina Święch, a co!
4. Ewa52: bedzie Jej bardzo milo kolejny raz sie z nami spotkac. :-D
5. kuna13: określi się
6. sonia21: wstępnie ale nie obiecuje na 100% potwierdzi po wizycie u chirurga onkologa
7. Nika2 + Marek +Nerusiak (psina) (2 os.)
8. Johanka nie może nie być na zlocie - 4 os, 2 pokoje (w tym ukochany pokój na dole)
9. Zoi z małą Agapi + 1 sztuka - ciotka (dojedzie w trakcie)
10. Edvige, dopisana, chce nas zobaczyć :)
11. Madzia70 BEZ pięciu mężów i dziecka, za to w towarzystwie mieszanym, doborowym. Sztuk 3 do 5, konfiguracja po pokojach dowolna
12. ASO :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-05-30, 19:51   Temat: X Zlot Forumowiczów
No, kochani, sprężać się na ostatki, póki miejsc jeszcze jest. Na razie 25 osób idzie naliczyć, drugie tyle pomieścim :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-05-30, 19:03   Temat: X Zlot Forumowiczów
1. DSS z przybytkiem (łącznie szt. 4), tym razem bez psów
2.l Basia 2 osoby, doczekać się nie może:)
3. Karina Święch, a co!
4. Ewa52: bedzie Jej bardzo milo kolejny raz sie z nami spotkac. :-D
5. kuna13: określi się
6. sonia21: wstępnie ale nie obiecuje na 100% potwierdzi po wizycie u chirurga onkologa
7. Nika2 + Marek +Nerusiak (psina) (2 os.)
8. Johanka nie może nie być na zlocie - 4 os, 2 pokoje (w tym ukochany pokój na dole)
9. Zoi z małą Agapi + 1 sztuka - ciotka (dojedzie w trakcie)
10. Edvige, dopisana, chce nas zobaczyć :)
11. Madzia70 BEZ pięciu mężów i dziecka, za to w towarzystwie mieszanym, doborowym. Sztuk 3 do 5, konfiguracja po pokojach dowolna
12. ASO :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-05-30, 15:38   Temat: X Zlot Forumowiczów
Witajcie kochani :-)

Ja na zlocie będę :-)

I od razu chciałem się wytłumaczyć: w ciągu ostatniego półtora miesiąca więcej byłem za granicą niż w Polsce. Jako że na telefonie musiałem mieć założone mobilne wi-fi (dla całego zespołu wolontariuszy), a rachunki za takie cudo sięgały średnio 240 zł za dobę, musiałem ograniczyć udzielanie się w "ciężkich" internetach. Poza tym głowę co rano starannie golę, za to zapuściłem brodę :-)

Ceny podczas zlotu takie jak zawsze - już kilka razy podkreślałem, że Forumowicze mają przyznane dożywotnie zniżki, i płącą 20 pln za nocleg, 10 zł za śniadanie, 20 zł za obiad. I to niezależnie od tego, czy przyjeżdżają na zlot, czy na wywczas zimowy tudzież letni, czy jesienny nawet w celu grzybów zbierania czy ryb łapania :-)

Aaa... no i pierwsi zlotowicze upraszający się o anonimowość już przybyli :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-04-14, 11:23   Temat: X Zlot Forumowiczów
Dzieci, po prostu dospisujcie się na listę :-). Termin jest klepnięty, jeśli nie ma żadnych sprzeciwów. To i to czerwiec, więc tą razą Kmis nie zmarznie :-)
  Temat: X Zlot Forumowiczów
Gazda

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 47599

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-04-05, 13:51   Temat: X Zlot Forumowiczów
Hej - to co? Wszystkim pasi 3-5 czerwca? :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group