1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-08, 21:56   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanko..
Jestes cudowna kobieta,byłas z Antonim ZAWSZE!!! Jakie to piekne swiadestwo dla nas czym jest prawdziwa miłość..Ciezko mi strasznie..dzis dopiero zobaczylam,ze Pan Bog wezwał Go po imieniu..Johanko,walczylas do konca..ale tak jak z moim Tatka nic juz nie mozna bylo pomoc..Dalsze zcie tu na Ziemii byloby dla Antoniego meczarnia..sama wiesz..Tam juz nie cierpi,teraz patrzy na Ciebie z nieba,usmiecha sie i mowi ze bedzie z Toba juz zawsze..Ciezko nam zrozumiec czemu teraz,czemu Pan Bog zabiera nam bliska osoba ..przeciez prosilismy,blagalismy w modlitwach i???wiem jedno..u mnie za chwile bo 13 mina 3 miesiace od chwili odejscia Tatki do Pana..Ale choc mi strasznie brakuje zeby Tatke potrzymac za reke,zamykam (przynajmniej staram sie,a latwo nie jest) swoj egoizm i mysle sobie..Jejku przeciez Tatko tak strasznie sie meczyl,tak Go bolalo..gdyby zostal sprawiloby Mu to pozostanie dodatkowego cierpienia..wiec Pa Bog wiedzial kiedy..Dal tyle czasu ,ile mogl..Duzo sily kochana,bardzo duzo...Modl sie za Antoniego dziesiatka rozanca dziennie..Dla Niego teraz jest potrzebna modlitwa,bo sam sobie nie pomoze,natomiast Ty mozesz Mu pomoc..Ostatnio snil mi sie Tatus..i wiesz mowil ze dosyc lez..Oni nie chca bysmy plakaly...

Wieczny odpocznek racz Mu dac Panie,a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci..Niech odpoczwa w pokoju wiecznym.Amen...Niech Aniolowie zaprowadza Go do raju...

http://www.youtube.com/watch?v=bPvAQxZsgpQ
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-24, 20:59   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Jest taki czas,co łzy w śmiech zmienia..jest taka moc co smutek w radość przemienia..jest taka siła co spełnia marzenia..to wlasnie magia Bożego Narodzenia..wystarczy tylko troszeczke wiary...Szczesliwych i błogosławionych Świat kochani;-*Tobie i Antoniemu niech Pan Bog blogosławi!!!
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-20, 22:34   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka, Wiele sil,nawet bardzo wiele..Calusy
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-03, 22:27   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka, Duzo sil..i pamietam...
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-01, 22:19   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka
Ma racjeJustynaS1975, twoj wpis jest pisany ,,sercem"
Musisz miec wiare,nie poddawaj sie,musisz walczyc! To nie slowa tylko...to prawda..Pamietaj gdy Pan Bog zamyka drzwi to otwiera okno!!! Musisz byc silna dla Niego i gdy juz sil brak,to pros Matuchne Czestochowska o sily..Ja tez prosic bede za chwile o Jej pomoc dla WAS !!!Bede prosic o czas dla Twojego Antoniego..Musisz wierzyc imiec nadzieje..Jestes kochana kobieta,a to ze nadzieja zaczyna byc powoli zwatpieniem...Tak jest w tej chorobie...sama wiesz...Ja tam wierze i modle sie!!!Pamietam.Małgoś
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Gonia

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-01, 18:46   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka, Straszna cisza..???co u was?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group