1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sylwia3 - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-15, 22:16   Temat: sylwia3 - komentarze
sylwia3, U Pana juz nie czuje bolu..tam jest ponoc lepiej...Kazdego dnia jest przy Tobie...z modlitwa....
  Temat: sylwia3 - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-12, 22:45   Temat: sylwia3 - komentarze
sylwia3, Bol nie przemija....Nie przeminie...Ja jezdze do Tatulka gdy moge tylko i gdy jest mi zle...Tatus zawsze jest przy mnie,ostrzega ..Jest poprostu obok..Wiadomo ze chcialabym by Jego serce bilo..ale czasu sie nie cofnie..jutro o 9 45 mijaja nam 3 miesiace od odejscia do Pana...Badz silna...z modlitwa...Malgos
  Temat: sylwia3 - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-08, 22:02   Temat: sylwia3 - komentarze
Sylwuniu

Badz silna..modle sie za Ciebie o sile i za Mamunie,by doznala swiatlosci wiekuistej...bedzie ciezko,nawet bardzo..zadne slowa bolu nie sa w stanie ukoic...ale gdy bedzie zle..modl sie do Maryji..Oa Ci pomoze...
  Temat: sylwia3 - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-12, 20:12   Temat: sylwia3 - komentarze
i ja podpisuje sie pod Bblondi,Anelia, bo to jest wazne zeby mama sie nie meczyla
  Temat: sylwia3 - komentarze
Gonia

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-12, 18:36   Temat: sylwia3 - komentarze
sylwia3, |przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group