1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-11, 21:05   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia
Niech Pan przyjmie Go do swojego krolestwa...
Przytulam
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-02, 17:01   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia, Mam da rade i Ty rowniez dasz..Pan Bog daje tyle cierpienia ile mozna uniesc..Ja tez nie wierzylam ze dam sobie rade...a mylam pupe tatkowi,przebieralam Go,zmienialam slipki..On juz nie czul wstydu..ale ja na poczatku czulam....Tlumaczylam sobie Boze przeciez to moj Ojciec..ja musze byc przy nim i pomagac jak tylko moge..zaciskalam zeby,modlilam sie i jaka taki niepokorny duch..w tym czasie stalam sie pokorna i cierpliwa osoba...wszystko ma swoj sens...i swoj czas.Trwaj przy tatku ile dasz rade i opiekuj sie Nim jak tak serce Ci podpowiada;-) pozdrowienia

[ Dodano: 2011-12-02, 17:07 ]
Moj tatko od diagnozy mial sine paznokcie(palce paleczkowate)i czasem dlonie...wlasciwie przez cala chorobe od diagnozy czyli rok i 15 dni rece byly sine...Tuz przed odejsciem tatki do Domu Pana rece zaczely mocniej siniec -mam na mysli ciemniejszy kolor...raz byly ciemniejsze raz jasniejsze...stopy nigdy nie sinialy mialy kolor naturalny,tylko zylki byly popekane.ttako mial straszne zylaki na nogach wiec moglo byc tym to spowodowane...ze zylki pekaly...Dla mnie znakiem ze cos bardzo nie dobrze byl czubek nosa ktory robil sie fioletowy i fiolet przechodzil w granat i zajmowal pol nosa...
a tak jak wczesniej pisalam rece i stopy mam zawsze zimne i Tatulo tez tak mial..pozdrawiam goraco i duzo sily kochana dla Ciebie i Mamusi
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-30, 22:00   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia, Kochana zimne czy sine?bo to zasadnicza roznica.ja mam :,,po tatulku" zimne rece i stopy..wlasciwie zawse...Tatko gdy odchodzil do Pana robil sie siny...rece od palcow ..i czubek nosa a potem twarz...

[ Dodano: 2011-11-30, 22:01 ]
Modle sie,,,
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 33310

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-27, 12:26   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc z przerzutem do mózgu
quchasia, Moj Tatus gdy w ostatnie dni a wrecz moze godziny mial klopoty z dojsciem do wc.byl przerzut w mozgu,maly 7 mm ale powodowal spustoszenie zachowania...Gdy zrobil kupe to pielegniarki go tylko przebraly ze spodni dresowych w szpitalne i tyle.jak ja przyjechalam to od razu wzielam sie za mycie.jezeli jest taki klopot z zalatwianiem to powinni podawac ,,kaczke" czy jakos tak to sie nazywa.Od tego sa pielegniarki a nie od picia kawy i ogladania gazetek.Nie chce generalizowac bo trafialy sie pielegniarki ktore wiedzialy co nalezy do ich obowiazkow.ale prawda jest jedna...obok taty lezal bezdomny i gdybym nie zwrocilam uwagi aby zmienic mu posciel bo smierdzi kałem to by bidul lezal w kale...Ja sama szlam i bralam przescieradlo albo poszewke i zm ienialam Tacie.nie zastanawialam sie nad tym czy zostanie to zrobione...Takze nie martw sie tylko pilnuj by Tatus mial dobrze na tyle ile mozesz mu pomoc! Pozdrawiam.Malgos
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group