1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Gonia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 54994

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-24, 22:49   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Moje kondolencje Guziu....
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Gonia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 54994

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-20, 23:14   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Guziu latwo powiedziec badz silna..powiem ..modle sie za Tatke ...Moj Tatko to byl dziwny przypadek.u nas dzien moze nawet nie dzien ale godziny przed odejsciem do Pana swiadczyly o tym ze zaczyna byc ciezko..Tatko do 16trzymal sie dobrze...a odszedl na drugi dzien o 9 45 lykal proszki..rozmawial..szedl ze mna do toalety..natomiast jak naszly dusznosci i dostal morfine zaczal sie zmieniac.dusznosci..dlatego dali morfine.zaczelo mu o 20jakby chrupac w przelyku.slyszal to bo mowil zeby przyniesc mu proszki DHC od onkologa.chcialo Mu sie spac i poprosil zebym juz szla do domu i zgasila swiatlo Musialy Go bolec oczy..strasznie podobne historie przynosi ta choroba ale kazdy organizm jest inny.Jeszcze raz ..duzo sily i cisz sie kazda chwila bo pozniej strasznie brakuje nawet spojrzenia.slowa..Ja Tatke nagralam na telefon..teraz czesto slucham..i bardzo ciesze sie ze mam nagrania.modle sie za Was
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Gonia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 54994

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-10-19, 22:14   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
guzia, Czytajac Twoj opis...wrocilam do 12 pazdziernika 2011r...wocilam myslami do Tatki...Modl sie za Tatke rozancem...choc wiiem ze teraz moze byc to trudne..bo jest bol w sercu...
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Gonia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 54994

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-19, 14:48   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
guzia, Moj Tatulek tez mial skolowane mysli po dexomatazonie...Byl pobudzony i w nocy nie mogl spac.pozdrowienia
  Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
Gonia

Odpowiedzi: 184
Wyświetleń: 54994

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-18, 10:35   Temat: choroba mojego teścia........pomóżcie
guzia

Nie piszesz sama do siebie,bo jestesmy i czytamy..Nikt z nas ani lekarze nie moga powiedziec ile czasu zostało Wam...Nie mysl o tym,ciesz sie kazda sekunda spedzona przy Tatku..i modl sie...duzo modl sie..mimo braku sily,mimo watpliwosci,mimo bolu i cierpienia...Ja gdy czytam Twoje opisy przypominam sobie chwile gdy moj Tatus byl ze mna,,gdy juz mial chwile kiedy nie wiedzial czy jestesmy w sali w ktorej lezal...gdy patrzyl na mnie oczami ktore blagaly o pomoc...oczy mowia wszystko...Badz silna dla Tatki i jeszcze raz napisze ciesz sie kazda chwila...ja sobie nagralam glos Tatki...w telefonie...mimo ze mam Go w sercu to czasami moge sobie Go posluchac
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group