1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Gosia29

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 57898

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-22, 21:02   Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Mi Moja Mamula pojawia się w każdym snie...przynajmniej mam takie wrażenie...Czasami jest w swojej osobie, czasami jest w obcym ciele a ja poprostu wiem,że to ona.
Tej nocy śniła mi sie jeszcze przed choorby pochłonięta swoimi obowiązkami.

Jestem spokojna kiedy przypominam sobie, jak sniłam mi sie od razu po pogrzebiu, kiedy podeszłaś do mnie i złapałaś mnie za reke i powiedziłaś "czy wiesz Gosiu , że jest drugi świat" i odeszłaś.

Teśknię zaToba Moją Mamusi..25.06 skończyłabyś 60 lat...a pamiętam jak stresznie się denerrwowała kiedy w szpitalu na karcie pacjenta pisano, że już masz 60 lat...;-) " przecież ja jeszcze mam 59 lat...nie wiem dlaczego tak mnie postarzaja....";-)
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Gosia29

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 57898

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-14, 15:38   Temat: Jestem z Toba
cały czas jestem na Twoim wątku... i Twój ostatni mail i Twoje słowa doskonale oddały również moje myśli...
Dziekuję Ci za to
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Gosia29

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 57898

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-03, 18:38   Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Zagubiona masz rację" IM GŁĘBIEJ W LAS TYM CIEMNIEJ" im więcej czasu upływa tym jest gorzej. Dzisiaj będąc na mieście na obiedzie oglądając dookoła szczęśliwie rodziny córki z mamami itd...poprostu się roppłakałam jak dziecko...( mimo, że bardzo tego nie chciałam) i powiedziałam jak mała dziewczynka do chłopaka "ja chcę do mamy"!!!!!

Minął prawie miesiąc i wcale nie jest lepiej, nie potrafię się cieszyć tak poprostu, tak szczerze uśmiechnąć. Wiem, że jutro nie będzie lepiej..pojutrze także nawet za miesiąc...Chciałabym się zapytać kiedy poczują ulgę..czy to jest sprawa indywidualna? Na co mogę czekać?

Tak bardzo za Tobą tęsknię Mamulko...Moja Dziewczynko.
  Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Gosia29

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 57898

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-30, 21:04   Temat: Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Monisia..nawet nie wiesz jak bardzo cię rozumiem...cały czas czuje ogromnę wyrwę po stracie mojej mamuli, przyaciółk, osobie najbliższej memu sercu....

Ostatnio mi się śniła podeszła do mnie, wyraźnie widziałam jej twarz, dotknęła ręką mojej dłoni i ppowiedziała " Wiesz Gosi, że jest iiny świat" po czym uśmiechnęła się promiennie jak wtedy kiedy była zdrowa.....odwróciła się i odeszła....Proszę Cię Mamulo odwiedzaj mnie cześciej.

Czy TY również Monisia widzisz swojego tate wśród przchodniów?...ja codziennie mam wrażenie że mnie mija ...

Ból nie moja ale przeradzę się z czasem w tęsknotę...tak mawiała mamę na 3 msc przed śmiercią...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group