1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
JaInka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-18, 18:28   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewo - jestem z Wami, przytulam mocno - Was obie.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
JaInka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-13, 14:26   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa - przytulam i trzymam kciuki, żeby Ci było choć trochę łatwiej. Inaczej pomóc nie mogę (nie umiem), choć bardzo być chciała.

Jak mądrze piszesz, ze to Twoje najważniejsze chwile z mamą. To znaczy, że o tym wiesz,co możesz jej jeszcze dać.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
JaInka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-05, 17:26   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewo, pozdrawiam serdecznie. Wyobrażam sobie, jak Ci jest trudno, więc nie dokopuj sobie jeszcze dodatkowo. Raczej bądź dla siebie dobra. Przecież robisz, co możesz. -

A chyba właśnie najtrudniej jest "nic nie móc". Ale przecież możesz b. dużo: okazywać miłość, czułość, dbać o potrzeby mamy, walczyć, gdy ktoś ma się nią zaopiekować...

Dużo wzruszenia we mnie dla takiej postawy.
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
JaInka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-28, 15:27   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa - podziwiam, jak jesteś wspaniałą córką. Piszesz o tym tak zwyczajnie, a przecież wszyscy wiemy, jak trudno.

Z dużym szacunkiem
  Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
JaInka

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 25408

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-23, 11:17   Temat: Guz prawego płuca, rozsiew nowotworowy
Ewa, kiedy ja usłyszałam diagnozę (rak płuca lewego, nieoperacyjny) - to od razu przestraszyłam się bólu. W szpitalu potem często słyszałam od różnych pacjentów: "nie boję się umierania, boję się bólu". Wiadomo już, że ból przyspiesza śmierć.

Więc biegiem do hospicjum. I porozmawiaj poważnie z mamą: co robić. To Tobie wydaje się ważne: "nie odpuszczać". Ale co na to mama?

Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo siły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group