1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik RTG obawy...
JaInka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11575

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-03, 15:28   Temat: wynik RTG obawy...
orzel napisał/a:
Wczoraj zapaliłem dwa papierosy i poczułem się lepiej - tego nie mogę zrozumieć.


W uzależnieniu tak jest. To się mądrze nazywa: objawy odstawienne. Ale one miną, i to dość szybko.

Postaraj się wytrzymać i nie wracać do papierosów - bo każdy dzień abstynencji będzie pracował na twoją korzyść.

Co do przyjaciół, to możność wygadania lepsza jest od siedzenia w jaskini i lizana łapy. Czasem warto nawet się zmusić do jakiegoś wypadu kinowego. Masz lęki racjonalne, ale nakręcania się nimi stworzy też sferę lęków irracjonalnych. No i będzie Ci coraz trudniej.

Ale w końcu sam wiesz najlepiej, co Ci służy. Może właśnie takie wycofanie, wyciszenie.
  Temat: wynik RTG obawy...
JaInka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11575

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-03, 14:03   Temat: wynik RTG obawy...
Orzeł, a jak papierosy? - bo one mogą Twoja sytuacje pogarszać na bieżąco. Jeśli udało Ci się rzucić, to z kolei przez kilka miesięcy (do pół roku) będziesz same świństwa z płuc wykaszliwał - i też chwilowy dyskomfort, poczucie chronicznego zmęczenia.

Na mój nos to może być bardzo trudna historia ze szczęśliwym końcem.

Trzymaj się - i zadbaj jakoś o siebie (przyjemności, przyjemnostki, fajne kontakty z przyjaciółmi).

Tako radzi Ciocia Klocia :lol:
  Temat: wynik RTG obawy...
JaInka

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 11575

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-28, 17:34   Temat: wynik RTG obawy...
Orzełku kochany, musisz cierpliwie poczekać, aż ktoś z WIELKICH dokładnie Ci wytłumaczy opis. To może trwać jeden - dwa dni. Ale tak szybko się nie schodzi, więc i z tym żegnaniem poczekaj. Tylko może warto pomysleć o papierosach, co?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group