1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-11, 14:35   Temat: POGADUCHA
gilmaly - to przysługują Ci dwa batoniki "na pocieszenie". Taką terapie stosowałam wobec dzieci, i na ból jakoś pomagało.

Współczuję
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 12:20   Temat: POGADUCHA
Na myśl o remoncie przechodzą mnie ciarki. Ze strachu. Świetnie rozumiem. Ale każdy remont kończył się dobrze - bez ofiar, więc i Twój pójdzie dobrze :lol:

Nigdy nie zapomnę sceny, gdy facet wymontował już muszle klozetową (miała być w innym miejscu), po czym zapytał, gdzie może zrobić siusiu. Wskazałam mu gęste krzaki malin w ogródku, ale było mi bardzo głupio.
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-27, 17:01   Temat: POGADUCHA
Od razu nacisnęłam klawisz: pomógł. Takie wieści powodują, że robi się radośnie i ciepło kolo serducha.

Życzę wielu jeszcze takich szczęśliwych dni, miesięcy, lat... Tobie i Twojemu ukochanemu. :lol:
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-30, 16:05   Temat: POGADUCHA
Tak jak jogi mam syndrom babci bezwnukowej - więc szczera zazdrość. A w dodatku jak rodziłam, to dziewczynek nie dawali. Pogłaskałam już na monitorze, ale proszę ode mnie trochę potarmosić. Oba. :lol:
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-01, 12:23   Temat: POGADUCHA
Ana - spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia. Długich, szczęśliwych lat z mnóstwem przyjemnych niespodzianek na co dzień.

Fajna ta 35, zobaczysz :lol:
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-16, 17:37   Temat: POGADUCHA
Tak sobie myślę: czy czytanie tego forum jest dołujące? Dla mnie nie. Wręcz przeciwnie. Tyle się przecież mówi o znieczulicy, o światopoglądzie opartym na żądzy posiadania, o wyścigu szczurów... A forum Dum spiro spero jest dla mnie poświęcone prawdziwej miłości. Nie tej wydumanej, romantycznej, ale tej najbliżej.

Wręcz moszczę się w dobroci i cieple panującymi tutaj. I od razu czuję sie we własnej chorobie o wiele bezpieczniej.

Dziękuje Wam. I proszę - jeśli tylko możecie zostać i pomagać - to zostańcie, choć na troszkę. Świat nabierze wtedy więcej sensu.

Pozdrawiam :lol:
  Temat: POGADUCHA
JaInka

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-12, 20:33   Temat: POGADUCHA
Edi, dopiero teraz przeczytałam Twoją historyjlę i nóż mi się w kieszeni otworzył. Normalny PRL. Ja z kolei byłam leczona prawie pół roku na zapalenie płuc "zaocznie", tj. bez rtg, zanim mąż zawiózł mnie na pogotowie, bo się dusiłam. Tam wykonano mi podstawowe zdjęcia i dostałam diagnozę religijną: Jezus Maria!

Ale natychmiast, gdy mogłam, przeniosłam się z dużej przychodni do małej prywatnej z podpisanym funduszem, gdzie pani pierwszego kontaktu przychodzi do domu albo przyjmuje na umówioną godzinę, zleca odpowiednie badania i jest "ostrożna i troskliwa". Fakt, że nie mają np. chirurga, więc niedawno odwiedziłam starą poradnię, co było dość koszmarne i zbyteczne, bo mnie nawet owa chirurg nie zbadała.

Mieszkam pod Warszawą i u nas dość łatwo o wymianę informacji typu: jaki to lekarz? Słyszę straszne rzeczy o służbie zdrowia w stolicy i w ogóle dużych aglomeracjach. Może warto się wkurzyć i zawalczyć?

Łatwo mi się mądrzyć, ale serio - współczuję. Nienawidzę takiego uczucia bezsilności i związanego z nim upokorzenia, które to kojarzą mi się z Twoim doświadczeniem.

Pozdrawiam serdecznie :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group