1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 67
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-08, 13:26   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
sylwia3, JustynaS1975, Kochane jesteście. Bardzo Wam dziękuję.
Justynko, jesteś wielka. Warto mierzyć się z Losem. Dajesz radę. Tak wielu ludzi Cię wspiera i kocha. Masz walczyć i solidnie stawiać czoła tej najważniejszej z ważnych walk. DASZ RADĘ, masz dla kogo żyć, masz kogo kochać. Wierzę w Ciebie, bo jesteś silną kobietą. Wola walki daje siłę. Ty ją masz. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, ile ma siły. Jesteśmy gotowi przenosić góry. Ty już wiele ich przeniosłaś! Oby ta kolejna nie była wielkim wyzwaniem, a jeśli już, to ...DASZ RADĘ! ::thnx:: Ucałowania dla Ciebie Kochana!
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-07, 20:17   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Dziękuję Wam Wszystkim za słowa otuchy. Jest mi źle, ale cieszę się, że Wy jesteście, obcy ludzie, a jednak tak bardzo bliscy... Wiele dla mnie znaczycie. Naprawdę.
Pojutrze ciężki dzień, bo mocowanie z biurokracją tym razem. Proboszcz naszej parafii też nie jest aniołem. Ale cóż, nie ma wyjścia. Duma w kieszeń i poza ugiętej brzozy. Wszystko ma być idealnie. Już ja się o to postaram. Jeśli ceremonia pogrzebowa może być piękna, to Jego będzie najpiękniejsza z pięknych.
Życzę Wam dużo siły w walce. Walczcie wszelkimi możliwymi sposobami. WARTO. Może Wam Stwórca będzie łaskawszy.
Kłaniam się Wam.
Muszę zająć się pożegnaniem mojego Księcia.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-07, 12:59   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
jadźka49, Damy radę, bo kto, jak nie my. Moja Rodzina poradzi sobie i z tym. Życie daje w końcu wszystkim po łapach! Ech...
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-07, 12:51   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Dziękuję Wam. Jak cholernie ciężko. Jaka straszliwa pustka. Cisza aż boli...
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-07, 02:01   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Cóż ... Przegraliśmy. Moje Kochanie zasnęło wczoraj . Niech sobie odpoczywa, a ja będę wciąż Go kochać. To nie jest sprawiedliwe. Bóg ma nas gdzieś.

[ Dodano: 2012-01-07, 02:02 ]
15.30
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-06, 01:15   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
AdArk, Moja miłość, moją siłą. Kocham Go. Wróciłam przed momentem od Niego. Tak pięknie śpi, jest taki bezradny. Wciąż tylko śpi ... Czuwam, niewiele sypiam. Nie chcę niczego pominąć. Muszę wszystko zapamiętać.

[ Dodano: 2012-01-06, 01:16 ]
Teraz każda chwila jest skarbem.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-04, 16:07   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Dziękuję WAM wszystkim. Na razie mierzymy się z tym. Walka nie jest równa, ale dzielnie przez to przechodzimy. Póki czas, nie pora na łzy. Z nimi jeszcze zdążymy.
Pozdrawiam Was serdecznie i dzięki raz jeszcze za dobre słowa.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-03, 22:26   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
U nas ciężko. Antoni leży, nie kontroluje niczego. Jest spokojny, bardzo nieobecny. Wiem, że nic Go nie boli. Jesteśmy razem. Czekamy na to, co nieuniknione od momentu narodzin. Nie jest lekko, ale to na pewno wiecie.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-31, 22:40   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
ela1, i Wszyscy Życzliwi Ludzie. Wam życzę, aby Nowy Rok sprzyjał Wam, Waszym Bliskim i tego, by znieknęły wszelkie choroby, by każdy dzień był dla Was świętem i tego, żeby otaczali Was sami dobrzy ludzie i oby wszyskim brakowało Waszego towarzystwa. Dziękuję za to, że jesteście. :cmok:
Johanka z całą Rodziną.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-25, 23:47   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Katarzynka36, ela1, jadźka49, Gonia, Oby Wam i Nam sprzyjały świąteczne życzenia. :uhm!:
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-23, 21:58   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
niki, JustynaS1975, Dziękuję, dziękuję i po stokroć dziękuję. Oby Wasze życzenia miały moc sprawczą. Wam i Wszystkim walczącym z rakiem swoim i swoich bliskich życzę, by każda chwila była wyjątkową, by przybliżała do wyzdrowienia, niechaj te święta będą niezapomniane, a Wasza siła niech daje nadzieję i wiarę w lepsze jutro. WSPANIAŁYCH I NAJPIĘKNIEJSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ode mnie i od całej mojej Rodziny. Kłaniam się pięknie i bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie tym wszystkim, którzy pomagają mi wiedzą, dobrym słowem i pozytywną energią w tym ciężkim dla mnie czasie. DZIĘKUJĘ WAM ::rose::
(Magdusiu, DZIĘKUJĘ.)
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-21, 19:00   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
JustynaS1975, erin29, Pięknie dziękujemy. My z życzeniami zaczekamy jeszcze chwilkę. Muszę się zastanowić nad ich treścią, muszą być wyjątkowe, bo dla Was, Wyjątkowych Ludzi.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-21, 18:41   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
niki, Gonia, AdArk, Anelia, jadźka49, Miło, że Nas wspieracie i trzymacie kciuki. Tyle dobra od Was, tyle ciepłych słów, że słowo "dziękuję" znaczy zbyt mało. Każdy dobry gest to dla mnie kolejna dawka siły.
U nas bez zmian, no, może tylko jeszcze bardziej wzrusza mnie moja córcia, która jest silniejsza niz sądziłam. Ciężko, ale daje sobie radę z emocjami. Jestem z Niej bardzo dumna. Opieka nad Tatą to dla Niej teraz sprawa najważniejsza. Mogę spokojnie, bez strachu pracować i wiem, że Antoni jest pod dobrą opieką. Jesteśmy wszyscy razem i nic nie jest nam straszne. Mam nadzieję, że to będą piękne święta Bożego Narodzenia. [kwadr]
Przesyłam Wszystkim uśmiech :sun:
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-20, 20:57   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
jadźka49, Po prostu kocham Go bardzo, tak jak wiele innych żon kocha swoich mężów. Jesteśmy razem na dobre i na złe. Poza tym, liczy się CZŁOWIEK. Życie ludzkie jest bezcenne i trzeba robić wszystko, by je chronić. Choroby to także, niestety część naszego życia. Czasem wygrywamy, ale bywa, że jesteśmy zbyt słabi, aby z nimi wygrać. Jak dotąd udaje nam się jakoś opierać chorobie, ale jak długo... Kto to wie... Nie ma co martwić się na zapas. Będzie co ma być.
Pozdrawiam.
  Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
Johanka

Odpowiedzi: 189
Wyświetleń: 81952

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-20, 19:07   Temat: Nowotwór drobnokomórkowy płuc.
JustynaS1975, ... cokolwiek bym nie napisała, to i tak będzie wciąż mało i mało słów, żeby oddać wszystkie moje emocje. Los tak bardzo lubi bawić się ludzkim życiem. Nie będę podawała przykładów, bo każdy z nas mógłby przytoczyć ich co najmniej dziesiątki. W każdym razie, cieszmy się życiem, póki siła w nas :flower:
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group