1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 387811

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-20, 02:16   Temat: roman1130 - komentarze
Poznałam Romka i Jego Wspaniałą Rodzinę. Wiedziałam, że jest chory. Jego charyzma, temperament sprawiały, że NIKT nie podejrzewał, że Go zabraknie. Każdy, ale nie Romek. To był WSPANIAŁY CZŁOWIEK. :fucc: Romku... ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 387811

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-06, 03:04   Temat: roman1130 - komentarze
Romek, przepraszam! Tak niedawno rozmawialiśmy! TO NIE JEST SPRAWIEDLIWE!!!!! Reniu, WSPÓŁCZUJĘ! Bardzo Wam współczuję ::rose::
  Temat: roman1130 - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 387811

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-30, 19:35   Temat: roman1130 - komentarze
plamiasta napisał/a:
wreszcie jakieś nowe wieści . zawsze to do przodu :)
:lol:
:lol: :lol: Krok po kroczku, ale wciąż do przodu. Zawsze do przodu, nigdy wstecz.
Trzymaj się, Romku.
Buziak.
  Temat: roman1130 - komentarze
Johanka

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 387811

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-25, 23:05   Temat: roman1130 - komentarze
roman1130, Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego wątku. Dobrze, że masz świadomość tego, że jesteś wśród życzliwych Ci ludzi, którzy zawsze będą wspierać Ciebie. To ważne, że można "wygadać się", wyrzucić wszystkie emocje, a wszelkie Twoje pytania zawsze będą miały odpowiedź. Mnie to forum bardzo pomogło, wiele mu zawdzięczam, bo gdyby nie moja obecność tutaj, to wiele złego wydarzyłoby się dużo wcześniej. Mam nadzieję, że będziemy tu wszyscy obecni jeszcze bardzo, bardzo długo, czego Tobie, Wszystkim i sobie życzę. Przesyłam Ci |kill| . Pogoń rakowskiego za siedem gór i siedem rzek i niech da wszystkim Ludziom zapomnieć o sobie! |nerwus|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group