1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama .....
Jolana

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31489

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-10-02, 21:30   Temat: Moja mama .....
Witaj :)
wiesz Casharel, dasz sobie radę, jesteś bardzo dzielna. Najważniejsze, że Mama już nie cierpi....

Cytat:
Rano pojechałam do szpitala, zgodnie z obietnica poinformowałam lekarza prowadzącego mamę o Jej śmierci. Widziałam jak ocierał łzy i mocno mnie do siebie przytulił. Żałował, ze nie mógł mamie bardziej pomóc a przecież wiem, ze zrobił wszystko co mógł. Cudowny człowiek.

Dokładnie - cudowny człowiek. Dużo, naprawdę dużo jest takich lekarzy, którzy chcą aby nasz bliski żył jak najdłużej. Mimo, że są przeciążeni pracą, obowiązkami związanymi z wymaganiami biurokratycznymi, to jednak starają się znaleźć czas dla swojego chorego.

Pozdrawiam serdecznie. :)
  Temat: Moja mama .....
Jolana

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31489

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-10-01, 19:57   Temat: Moja mama .....
Casharel, wiesz kiedy odeszła moja Mamusia, bardzo to przezywałam... I wtedy ktoś do mnie wysłał taki oto tekst, na otarcie łez. ;)

"Przestańcie szlochać Moi Kochani,
przecież ja jestem cały czas z wami, jestem nadzieją, wiarą, miłością, nie chcę być smutkiem, chcę być radością. Spróbujcie dostrzec mnie prawie wszędzie, wtedy Mnie i Wam łatwiej będzie..

Choć jestem daleko i bujam w obłokach cierpię, gdy widzę twarz, która szlocha. Chcę byście byli dla mnie szczęśliwi, tak jak gdy ja byłam z wami,żywa. To dla mnie ważne jak dla was Ja, by już nie spadła żadna łza. Być może miną miesiące, lata, lecz kiedyś przyjdzie właśnie ta data, ten dzień szczególny i tak się stanie, wyjdę naprzeciw wam na spotkanie...

Dopiero wtedy mnie zrozumiecie, że tu jest lepiej niż tam na świecie. Dopiero wtedy będziecie wiedzieć, jak mnie cudownie jest teraz w Niebie.Tu jest bajeczny dom Boga Ojca, rzeki miłości płyną bez końca. Żyję wiecznie w świecie radości, w wielkiej cudownej Bożej Miłości...

Piszę do naszych rodzin, by nikt z Nich nigdy już nie zbłądził... Czynem, myślami, brakiem wiary. Każdy z Was, mały, młody czy stary musi pamiętać do końca życia, że ma swoją drogę do przebycia. Dłuższą, krótszą, nie ma jednakowej... ...ale dopiero na końcu jej powie :

"Przepraszam Cię dziecko Moje kochane, przeze Mnie miałeś serce złamane, bo gdy zwątpiłam i nie wierzyłam, tym wiele smutków Ci przysporzyłam". Dlatego właśnie Moi Kochani, Musicie wierzyć dniami, nocami: że jest Mi wspaniale, jestem szczęśliwa, lecz tylko wtedy gdy Wy wszyscy żywi, wierzycie głęboko w nasze życie wieczne i pozwalacie Nam czuć się tu bezpiecznie. Wy kochacie Nas, a My Was kochamy, musicie uwierzyć, bo My tu czekamy.....!!!"

Trzymaj dzielnie Kochana.

:heart:
  Temat: Moja mama .....
Jolana

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31489

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-29, 23:00   Temat: Moja mama .....
::rose::
  Temat: Moja mama .....
Jolana

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 31489

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-09-29, 22:13   Temat: Moja mama .....
Casharel jestem przy Tobie myślami...
Wiem, rozumiem jak Ci ciężko. Przytulam całym sercem.... :heart:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group